Додому Вітання Дякуємо!

Дякуємо!

597
ПОДІЛИТИСЬ

Новий рік – свято надії і віри у краще майбутнє. З нетерпінням чекають цього дня наші діти, які сподіваються на здійснення мрій.

Вчителі та учні Слободищанського ЗЗСО I-II ст. висловлюють щиру вдячність фермерам, орендарям земельних ділянок, підприємцям с. Слободище, які посприяли у придбанні Новорічних подарунків для діток нашого закладу освіти та вихованців дитсадка «Сонечко». Також учнівський та педагогічний колективи Слободищанського ЗЗСО I-II ст. та ДНЗ дякують підприємцям Шевчуку Олегу Антоновичу, Прокопенку Олексію Андрійович, Яцюк Марині Миколаївні, Довгалюку Миколі Вікторовичу, Вінцевичу Віктору Степановичу за придбання подарунків до Новорічних свят і бажають їм всіх благ та досягнення вершин у справах.

Хочемо також висловити щиру вдячність підприємцеві Мкртчяну Габріелу Карленовичу за цікаву Новорічну розвагу у с. Райки та солодкі подарунки для наших діток.
Велика дяка Савчуку Андрію, який надав автобус для перевезення наших дітей на Новорічну розвагу до с. Райки.

Бажаємо всім Вам напередодні Новорічного 2020 року та Різдва Христового родинного щастя і достатку, здійснення надзвичайних мрій. Хай Новий рік
увійде у Ваші домівки теплим святом, принесе радість, добробут, гарний настрій!

Нехай у кожній оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир і спокій!

З повагою, учні та вчителі Слободищанського ЗЗСО I-II cт.