Додому Колонка редактора Ділимо шкуру ще не вбитого ведмедя?

Ділимо шкуру ще не вбитого ведмедя?

521
ПОДІЛИТИСЬ

Ділимо шкуру ще не вбитого ведмедя?
В попередньому номері газети ми вже розповідали про непросту ситуацію з об’єднанням територіальних громад.
Свою пропозицію щодо цілісності єдиної територіальної громади Бердичівського району висловили Почесні громадяни району.
В свою чергу, міський голова Василь Мазур в своєму інтерв’ю підкреслив, що об’єднання з Бердичевом, це справа цілком добровільна і ніхто нікого вмовляти не буде.
Проте, з Гришковець, Радянського в редакцію надходять листи, в яких одні за об’єднання з містом, а інші, і їх більше – проти.
Напевно, вся причина в тому, що, на жаль, селянам ніхто аргументовано не пояснив переваги чи недоліки цього процесу.
Тому, на мою думку, все таки потрібно було б, щоб сільські і селищний голови разом з представниками своїх громад зустрілись з керівництвом району та міста і спільно обговорили плюси і мінуси таких об’єднань та прийняли відповідне рішення.
А то нині ми ділимо шкуру ще не вбитого ведмедя…

Рейська школа – воїнам!
Колектив Рейської школи разом з батьками учнів на постійній основі допомагає нашій 26-й артбригаді та своїм вихованцям, які служать в інших військових частинах. Нещодавно знову в зону АТО ними було зібрано і доставлено продукти харчування, засоби гігієни, листи та малюнки від школярів.

Працівники блакитних магістралей сильні і в спорті
На базі Бердичівського стадіону та спортивної школи відбулась спартакіада серед працівників обласного управління “Житомиргаз”. Змагалися з футболу, армреслінгу, настільного тенісу, легкої атлетики та шахів.
Наші газовики виступили достойно.