Додому НОВИНИ Влада і громада Дільничні офіцери Бердичівщини прозвітували перед громадами

Дільничні офіцери Бердичівщини прозвітували перед громадами

55
ПОДІЛИТИСЬ

Поліцейські зустрілися з жителями територіальних громад та розповіли про результати правоохоронної діяльності за минулий рік, а також обговорили нові плани на 2023 рік.

Дільничні офіцери працюють у 10 громадах району: Бердичівській, Гришковецькій, Семенівській, Райгородоцькій, Краснопільській, Швайківській, Андрушівській, Червоненській, Ружинській та Вчорайшенській. У 2022 році вони розглянули майже 5 тисяч звернень жителів району та припинили 8201 адміністративне правопорушення.

За цей час дільничні поліцейські встановили причетних до понад 180 кримінальних діянь. Найчастіше це незаконне зберігання наркотиків, нанесення тілесних ушкоджень, крадіжки та інші.

Водночас правоохоронці виявили кілька тисяч порушників антиалкогольного законодавства:

– відносно понад 1800 громадян були складені адміністративні протоколи;

– 1453 – за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення. Також складено та направлено до суду 134 адміністративних матеріали.

– 1750 жителів Бердичівщини курили тютюнові вироби у заборонених місцях.

– 600 повідомлень про вчинення домашнього насильства у сім’ях. Розбираючись в обставинах, поліцейські винесли кривдникам 262 термінових заборонних приписи та направили до суду 743 адміністративних протоколів.

– 4 кримінальних провадження за ст. 126-1 (Домашнє насильство ) КК України щодо громадян, які систематично кривдили своїх рідних й не реагували на інші заходи впливу.

Кожен із дільничних офіцерів поліції виніс на розгляд жителів громад свої пропозиції щодо покращення правопорядку.