Додому НОВИНИ Влада і громада Діти зустрічали літо!

Діти зустрічали літо!

476
ПОДІЛИТИСЬ

Першого червня щорічно відзначається особливий день – День Захисту дітей! Не дивно, що він припадає саме на літо. Тоді, коли вже школа, уроки та домашні завдання – позаду. А попереду веселі літні канікули з пекучим сонцем, відпочинком та розвагами.

Вже багато років поспіль адміністрація та працівники Бердичівського парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, за підтримки народного депутата України Олександра Ревеги, вітають юних жителів міста і району із Днем захисту дітей і в подарунок запрошують на безкоштовні атракціони. Впродовж усього дня, всі каруселі для дітей – безкоштовні. Про цю традицію, знає чи не кожен бердичівлянин. Цього року, парк працював аж до самого вечора, щоб кожен бажаючий зміг вдосталь повеселитись.
Там де діти, завжди гамірно, шумно та весело. Відпочити прийшло багато діток, і дівчаток, і хлопчиків – старших і зовсім крихітних. Розважали всю юрбу концертом зі співами та танцями. В парку можна було пострибати на батуті, з’їхати з надувної гірки, проїхатись веселими гірками, а потім на паровозику, прокататись на ромашці та ланцюгу. А ще проїхатись в компанії звірят, порибалити та погойдатись на човнику. Справжній рай для дітлахів!

Прокидався навіть азарт – аби потрапити першим на карусель, займали черги в кількох місцях, ну а там вже – як пощастить!

Слід зазначити, що працівники парку добре справляються, нарікань ні від дітей, ні від дорослих – немає. Очевидно, досвід з проведення таких заходів дається взнаки. Черги достатньо швидко проходять, за дітками слідкують працівниці атракціонів.

В такий особливий день для наших малят в парк з дітьми завітали і дорослі. Вони позитивно сприймають таку ініціативу керівництва парку та працівників. Це приємно, коли місто, в якому ти живеш виховуєш своїх дітей – готує розваги для усієї сім’ї.

Працівники та керівництво парку добре привітали своїх маленьких гостей, подарувавши кожному з них справжнє свято. Літо розпочалось. Навіть погода стала яснішою, щойно в парку з’явилась малеча. Лишається побажати здоров’я, успіхів, більше радості та щастя дітлахам. Хай кожен день приносить приємні сюрпризи.

Громадська приймальня народного депутата України Олександра Ревеги