Додому НОВИНИ Влада і громада Дітки та їх батьки Благодійного фонду «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ» відсвяткувати Новий 2023 рік

Дітки та їх батьки Благодійного фонду «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ» відсвяткувати Новий 2023 рік

187
ПОДІЛИТИСЬ

Різдвяно-новорічні свята люблять і діти, і дорослі. Чекають їх з особливим нетерпінням, адже сподіваються на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадують бажання. Вже восьмий рік поспіль засновниця Благодійного фонду «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ», депутатка обласної ради Наталія Онуфрієнко організовує незабутнє свято для дітей Бердичівщини.

Напередодні Нового року в казкову, новорічну атмосферу дива і добра, на святковому заході від Благодійного фонду «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ», поринула малеча. Вони раділи та із захватом переглянули новорічний мюзикл «Співай» від артистів міського Палацу культури.

Аби привітати дітлахів та їх батьків із прийдешніми святами на захід завітав Райгородоцький сільський голова Максим Самчик. Він подякував Наталії Онуфрієнко за підтримку, співпрацю та побажав всім присутнім, щоб 2023-й рік подарував нам найголовніше – перемогу та мир.

Привітати дітей та батьків з різдвяно-новорічними святами завітав і голова Швайківської громади Габріел Мкртчян. «Бажаю усім діткам та дорослим мирного неба та здійснення бажань. Україні у новому році Перемоги та гарних перспектив для розвитку. Нехай кожного з вас береже Господь. А усі наші воїни повернуться додому живими та здоровими», – побажав голова Швайківської громади. Наталія Онуфрієнко наголосила, що Габріел Мкртчян є добрим другом Благодійного фонду «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ» та постійно підтримує їх добрі ініціативи й проєкти.

Після чудової вистави діти отримали подарунки – понад 735 дітей їх отримали від БФ «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ».

Керівник Благодійного фонду Наталія ОНУФРІЄНКО подякувала усім меценатам, які долучилися до організації цього чудово заходу, а саме: Наталії Блащук (ТЦ «Континент»), Сергію Кореновському та Віті Левковській-Кореновській (ТОВ «Стандарт»), Надії Михайлівні (магазин «Каштан»), Роману Кущаку, ТОВ «РІФ», ТОВ Скраглівське ХП, Анатолію Йосиповичу Пастеру та його дружині Надії. Також подяка Житомирській обласній військовій адміністрації, а головам Райгородоцької та Швайківської громад Максиму Самчику та Габріелу Мкртчяну дякують за частину наданих автобусів для підвозу дітей із сіл. Також Благодійний Фонд «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ» дякує Міському Палацу Культури за всі вісім років безперервної роботи на радість дітям. Ви – найкращі!

Нагадаємо, що БФ «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ» опікується дітьми одиноких мам, з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітьми напівсиротами та сиротами, дітьми, що знаходяться під опікою та дітьми, батьки яких загинули у російсько-українській війні.

Дозвольте привітати усіх Вас з наступаючими святами, побажати вам мирного неба, щастя у ваших родинах та благополуччя. Наш Благодійний фонд турбується про своїх підопічних. З року в рік ми даємо можливість маленьким фондівцям відвідувати новорічні вистави та отримувати солодкі подарунки. Це важко, так як ми неприбуткова організація, яка не збирає благодійні внески та не має власних фінансових ресурсів. Але на відміну від інших, ми системно працюємо вже котрий рік підряд. А хто дійсно робить – тому і допомагають Бог та люди.

Ще раз зі святом, завжди з вами ваша ОНУФРІЄНКО Наталія!