Додому Колонка редактора Екологічна небезпека в районі вулиці Річної

Екологічна небезпека в районі вулиці Річної

882
ПОДІЛИТИСЬ

Вже декілька днів працівники міської надзвичайної комісії, водоканалу, “Бердичівкомунсервісу” та інших служб шукають причину появи в районі вулиці Річна великої кількості в річці різних відходів і фекалій. Все це на фоні неймовірної нинішньої спеки створило сморід та небезпечну екологічну обстановку. Мешканці скаржаться на погіршення здоров’я, почастішали нашкірні висипи у дітей. Люди розповідають, що і в попередні роки були випадки зливу в річку каналізаційних стоків, але не в таких великих обсягах, як нині.
Як розповідають члени комісії по розслідуванню цієї ситуації є дві версії: перша – деякі мешканці вулиці вивели свої будинкові каналізації прямо в річку. І вже виявлені такі будинки. Крім того, підтвердженням цього, як вони стверджують, є те, що нечистоти у великій кількості виявляються тільки вранці і ввечері, тобто тоді, коли люди вдома і споживається найбільше води.
Друга версія – відбувся прорив міського каналізаційного колектора, який прокладений по дну річки Гнилоп’ять.
Зараз іде пошук місця прориву.
Звичайно, дану екологічну ситуацію потрібно терміново розв’язати, адже нечистоти забруднюють не тільки нашу річку і навколишнє середовище, а й несуть небезпеку воді і довкіллю далі по водних артеріях Житомирщини.

Володимир Кравченко.