Додому НОВИНИ Жеребкування земельних ділянок

  Жеребкування земельних ділянок

  826
  ПОДІЛИТИСЬ

  Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу, – так зазначено в Конституції України.

  Проте, усі ми добре знаємо, що далеко не кожне положення Основного закону України виконується на життєвому шляху пересічного українця. Значного поступу та позитивного ефекту в реалізації норм Конституції вдалось досягти під час впровадження реформи децентралізації влади. Місцеве самоврядування отримало більше повноважень. Об’єднані громади знаходяться в процесі набуття реальної спроможності вирішувати питання місцевого значення.

  Сфера земельних відносин також не залишилась поза увагою законотворців. А відтак в органів місцевого самоврядування, що об’єднались, з’являється все більше важелів впливу та можливостей для допомоги місцевим жителям. Так, на початку цього року Семенівською ОТГ було здійснено поділ земельного масиву сільськогосподарського призначення загальною площею 58 га, що у свою чергу дало можливість минулого тижня розподілити шляхом жеребкування 30 земельних ділянок для учасників АТО. Голова громади Наталя Семенюк зазначила, що під час жеребкування були присутні 28 учасників АТО, їх дружини та матері, які згідно списку в алфавітному порядку виймали папірці з кадастровими номерами земельних ділянок, які свого часу були передані громаді Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області та зарезервовані сільською радою саме цій категорії. Маємо надію, що отримані земельні ділянки використовуватимуться новими власниками значно ефективніше, що носитиме позитивний вплив на добробут їх сімей та усієї Семенівської об’єднаної громади.

  Прес-служба Семенівської ОТГ.