Додому НОВИНИ Культура Житомирська “Просвіта” представляє нові книги.

Житомирська “Просвіта” представляє нові книги.

646
ПОДІЛИТИСЬ

29 липня в Бердичівській центральній міській бібліотеці відбулася презентація нових видань Житомирських авторів. Свої книги презентували голова Житомирської крайової організації УНР Святослав Васильчук та житомирський історик Геннадій Махорін.

Презентувавши свою книгу “Зборів”, Святослав Васильчук не лише розповів про мету та зміст книги, але й прочитав деякі уривки з твору. “У книгу увійшли не лише всім відомі імена особистостей, що вплинули на розвиток історії України, але й імена наймолодших герої Небесної сотні, з більшістю яких я особисто був знайомий”, – наголосив автор.

Удосконалене третє видання книги Геннадія Махоркіна має назву “Наші Герої”. У ній автор розповідає про історію України від ХХ століття і до наших днів. “Я вирішив присвятити книгу сучасним героям – бійцям із Житомирщини, які в даний час захищають нашу державу у складі Збройних Сил України, Національної гвардії і добровольчих формувань. Також тут йдеться і про волонтерів, які не дивлячись ні на що, продовжують допомагати нашому війську у часи російсько-української війни”, – розповів Геннадій Махорін.

По закінченню презентацію усі бажаючи мали можливість придбати книги та розпитати детальніше про самі книги та етапи їх створення.

Тетяна МЕЛЬНИЧУК,
студентка ЖДУ ім. І.Франка.