Додому НОВИНИ Освіта Житомирський національний агроекологічний університет розпочинає підготовку фахівців за спеціальністю “Міжнародні економічні відносини”

Житомирський національний агроекологічний університет розпочинає підготовку фахівців за спеціальністю “Міжнародні економічні відносини”

637
ПОДІЛИТИСЬ

Стрімке зростання обсягів міжнародної торгівлі, залучення іноземних інвестицій, діяльність на національному ринку закордонних компаній викликають потребу у спеціалістах з міжнародних економічних відносин.

Випускники спеціальності “Міжнародні економічні відносини” є конкурентоспроможними фахівцями і можуть працювати у провідних вітчизняних та іноземних компаніях, інвестиційних фондах та представництвах транснаціональних корпорацій.

Важливою їх перевагою є ґрунтовні знання ділової іноземної мови та досвід закордонного стажування.

Програма навчання відповідає кращим сучасним світовим міжнародним стандартам, з залученням новітніх методик побудована так, щоб дати студентам всебічні знання з теоретико-методичних основ та практичних навичок та вмінь в галузі міжнародних економічних відносин.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО ЖИТОМИРСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРОЕКОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ “МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ”