Додому ІНФОРМАЦІЯ Житомирський рибоохоронний патруль інформує!

Житомирський рибоохоронний патруль інформує!

2485
ПОДІЛИТИСЬ

З 1 квітня для багатьох видів риб водойм нашої області розпочинається нерестовий період. З метою забезпечення сприятливих умов, для відтворення водних біоресурсів, Управлінням державного агентства рибного господарства у Житомирській області, 16 березня 2020 року видано наказ № 26-у «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у 2020».

Строки весняно-літньої нерестової заборони:

  • з 01 квітня до 20 травня – на річках та їх притоках;
  • з 01 квітня до 09 червня – на водосховищах та ставках;
  • з 01 квітня до 30 червня – у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об’єктів;
  • з 01 квітня по 20 червня та з 15 липня по 05 вересня – у всіх водних об’єктах забороняється будь-який вилов раків під час першої та другої линьок.

Крім того, забороняється проведення змагань з рибальства і підводного полювання та пересування на водоймах області будь-яких плавзасобів, за винятком плавзасобів органів рибоохорони та інших держаних органів, що використовуються під час виконання ними службових обов’язків.

Під час нерестової заборони, рибалкам-любителям, дозволено лов риби з берега на водоймах в межах населених пунктів, за межами місць нересту риби однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком або спінінгом.

В разі виявлення фактів незаконного вилову риби просимо повідомляти на «гарячу» лінію Житомирського рибоохоронного патруля цілодобово за телефонами:

(0412)24-57-81 та 067 414 60 74

Валентин ДОВГАНЬ,
провідний державний інспектор.