Додому НОВИНИ Влада і громада Житомирські благодійники передали допомогу бійцям 95-ї бригади

Житомирські благодійники передали допомогу бійцям 95-ї бригади

660
ПОДІЛИТИСЬ

24 жовтня директор Житомирської юридичної компанії “Кодекс” Олександр Дмитрук, а також житомирські волонтери Олег Бойко та Ірина Коцюба передали воду, продукти харчування та іншу гуманітарну допомогу бійцям 2-го батальйону 95-ї ОАЕМБр, які декілька тижнів тому приїхали зі сходу, і нині завершують спецтренування поблизу Житомира, а згодом повертаються в зону проведення АТО.

Концерт для військових подарував колектив “Джерельце” ЗОШ №6 м. Житомира (керівник – Ангеліна Нестерова). Крім цього, діти пригощали військових солодощами і подарували їм свої малюнки. Також юні артисти та українські герої провели спільну молитву і вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих під час неоголошеної війни з Росією.

DSC_1293_1Після концерту наших військових та усіх присутніх частував пловом із родзинками і барбарисом повар, якого запросили благодійники.

Бійці в свою чергу провели дітям екскурсію і показали військову техніку, а також залишили автографи і написали побажання на синьо-жовтих прапорах.

“Завдяки нашим військовим ми можемо мирно і спокійно жити на місцях, адже на сході вони чи не щодня ризикують своїм життям. Крім надійної передової, мусить бути і надійний тил, – зазначив Олександр Дмитрук. – Кожен повинен виконувати свою роботу добре і триматися один одного, бо лише разом ми можемо вистояти проти ворога”.

Нагадаємо, Олександр Дмитрук балотувався в депутати Житомирської обласної ради по територіальному виборчому округу №6 (Бердичівщина) від політичної партії Блока Петра Порошенко “Солідарність”.

За словами благодійника, попри те, що виборчі перегони закінчилися, він, його команда, друзі та знайомі як і задовго до виборів будуть й надалі допомагати нашим військовим.

DSC_1266_1