Додому НОВИНИ Влада і громада Житомирщина укріплює український кордон.

Житомирщина укріплює український кордон.

494
ПОДІЛИТИСЬ

Житомирщина ефективно використовує кожен день перемир’я, будуючи фортифікаційні споруди у східних областях. До 15 травня, за завданням керівництва держави, вогневі опорні пункти мають бути побудовані. Ці споруди стануть ключовими у забезпеченні цілісності нашої держави, збереження життя і здоров’я військовослужбовців та мирних жителів.

Голови облдержадміністрацій персонально відповідають за темпи та якість будівництва об’єктів захисту. Керівник області Сергій Машковський контролює роботи із першого дня будівництва.

Так, Житомирщина вже розпочала зведення фортифікаційних споруд. Шість захисних споруд будуються в зоні проведення АТО, а одна – на Житомирському військовому полігоні.

Фортифікаційна споруда, що зводиться на полігоні, складатиметься із захисних ровів, окопів, бойових і командних пунктів, протитанкових ровів, кулеметних гнізд тощо. Такі ж споруди будуть використовуватися нашими бійцями на Донбасі вздовж всієї лінії зіткнення.

“Житомирщина працює за графіком у будівництві фортифікаційних споруд. Наше завдання – не лише вкластися у терміни будівництва, а й якісно виконати роботи. Адже від цього залежатиме життя військових і збереження миру в Україні. Сьогодні кожна область має спрацювати як єдина команда й не допустити проникнення ворога у мирні регіони”, – наголосив голова облдержадміністрації Сергій Машковський.

Голова облдержадміністрації відзначив професіоналізм та мужність працівників бригад, які зараз на передовій демонструють не лише фаховість у будівництві військових об’єктів, а й витримку працювати поблизу обстрілів.

Для того, аби перевірити ситуацію та проконтролювати якість і темпи виконання робіт, керівник області Сергій Машковський особисто виїхав у неспокійний регіон на місце будівництва фортифікаційних споруд.

Прес-служба облдержадміністрації.

kordon_12