Додому НОВИНИ Влада і громада Життя віддане дітям

Життя віддане дітям

771
ПОДІЛИТИСЬ

Причому дітям нелегкої долі, дітям позбавленим батьківського піклування.
50 років праці в Бердичівській та Гришковецькій школах-інтернатах. Ця лаконічна цифра – це життя вчителя вищої категорії Надії Тимофіївни Барцевої.

Народилась вона в селі Половецьке. Навчалась в школі № 7, а після її закінчення мусила приписати собі віку для того, щоб взяли на роботу в цукрорафінадний завод.
Закінчивши навчання в Бердичівському педагогічному інституті (багато хто вже не пам’ятає, що був у нас такий заклад), Надія Тимофіївна назавжди пов’язала своє життя з дітьми, які як ніхто потребували материнської опіки, з дітьми, які серцем відчували щирість і фальш.

Працювала в початкових класах. Вела також 3-4 предмети, що вимагає неабияких знань і наполегливості. А щоліта, під час відпустки, працювала в піонерському таборі “Сокіл”. Голова міської профспілки освітян, а в минулому багаторічний директор цього оздоровчого закладу Анжела Микитівна Цвєткова добрим словом згадує вклад Н.Т.Барцевої у виховання дітей.

Тисячі маленьких вихованців, а нині вже дідусів і бабусь згадуючи свою молодість пам’ятають свою першу виховательку.

Дружня, товариська, розуміюча проблеми дітей, разом з тим і вимоглива, бо інакше не можна. Поважали її за працелюбство та вміння прийти на допомогу і колеги по роботі. На фото Надія Тимофіївна Барцева з колегою 90-річною Надією Степанівною Токарєвою.

Нещодавно Надія Тимофіївна Барцева також відзначила поважну дату – своє 80-річчя.
Її щиро вітають міська профспілка працівників освіти і науки, колишні колеги з Бердичівської та Гришковецької шкіл-інтернатів, рідні, друзі, сини та дочка, а також внуки Гліб, Ольга, Аліса, Лев і Аріна, які є окрасою її життя.

Володимир Кравченко.