ПОДІЛИТИСЬ

Війна однаковою мірою
обкладає даниною чоловіків
і жінок: але з одних точить
кров, з інших – сльози.
В. Теккерей

Не заростуть травою стежки до численних пам’ятників воїнам-інтернаціоналістам. Пам’ять про них ніколи не згасне у наших серцях!

IMG_4663_1Більше десяти років Швайківська школа гостинно відчиняє двері, щоб зустріти журавлиний зліт воїнів-афганців. Не стало виключенням і цьогорічне 15 лютого. На базі школи відбулися районні урочистості, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-річниці виведення військ з Афганістану.

З привітаннями до воїнів-афганців звернулись народний депутат Верховної Ради України О.В. Ревега, голова Бердичівської районної ради М.Ю. Самчик та голова Бердичівської райдержадміністрації Е.Є. Томашевський, перший заступник голови РДА та виконуюча обов’язки начальника районного відділу освіти Т.В. Наумчук, голова районної спілки ветеранів Афганістану М.М. Кривенький та директор Швайківської ЗОШ І-ІІІ ст. І.С. Білан.

IMG_4711_1Все далі відходять грізні і важкі роки війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, хто приніс на вівтар свободи найдорожче – життя. Кожен з нас поділяє думку втілену в словах “Ніхто не забутий, ніщо не забуте”! Саме тому вчительський та учнівський колективи школи підготували тематично – змістовну концертну програму. У виконанні клубних працівників прозвучали зворушливі пісні. І кожен з учасників докладав часточку своєї душі, свого палкого серця, щоб бодай словом, піснею чи просто посмішкою зігріти серця наших гостей.

IMG_4747_1Хочеться побажати ветеранам Афганської війни здоров’я, наснаги, мудрості. Нехай Вас, шановні, зігрівають своєю щирою любов’ю діти й онуки, нехай держава не оминає Вас своєю увагою, а Ви будьте завжди надійною опорою для своєї сім’ї, для своїх рідних…