Додому НОВИНИ Влада і громада Журналіст – професія унікальна

Журналіст – професія унікальна

864
ПОДІЛИТИСЬ

6 червня ми відзначатимемо професійне свято – День журналіста.

Журналіст – професія унікальна, бо поєднує в собі декілька професій: літератора і психолога, вчителя і вихователя, режисера і артиста, водія і спортсмена. Взагалі, журналіст – людина сильна духом, працьовита, невтомна, різнобічна, високоінтелектуальна і духовна.

Ця професія унікальна, бо завдяки їй люди отримують інформацію про навколишній світ, про важливі події в суспільстві. Журналіст веде розмову з читачами – у пресі, з глядачами – по телевізору, з слухачами – по радіо. І від того, наскільки ця інформація якісна, серйозна, цікава і правдива, залежить наш світогляд, наша поведінка, наш настрій, ще багато що залежить. “Володієш інформацією – володієш світом” – аксіома життя. Тому людина жадає інформації, новин і читає пресу, дивиться телевізор, слухає радіо, заглядає в Інтернет. Без цього не уявляє свого життя.

Наше місто Бердичів – сучасне і старовинне, оспіване поетами і композиторами, має цікаву історію, цікаве сьогодення, його мешканці ведуть активний спосіб життя. В нас розвинуті всі галузі виробництва, побутового обслуговування, культури і мистецтва, медицини та спорту. Є про що говорити, писати цілодобово. Інформація про усі державні і місцеві події збирається журналістами дійсно цілодобово і надається мешканцям цілодобово.

Усі мої знайомі журналісти – професіонали своєї справи, цікаві, гідні, активні, мають різноманітні вподобання (а без цього аж ніяк), їх діяльність корисна для мешканців міста і району. За це їм вдячні люди.

В День журналіста ми згадуємо і тих, кого вже немає з нами: Дзюбу Л.Д., Яцюка, П.С., Космача В.П., Козінчука, Л.І., Коржука, В.Д., Собчика П.П., Карташова В.І., Широких Л.Т., Воєвуцьку Р.Т.. Це були талановиті, творчі журналісти. Вічна їм пам’ять і вічне шанування від колег і бердичівлян.

Моє слово слухає весь світ,
Просто я за фахом журналіст.
Моє слово – то життєва мить
І життєва правда, що бринить.

Теплий, зелений, квітучий червень вітає журналістів з їх професійним святом, дарує квіти, солов’їні співи, яскраве сонечко. А люди бажають журналістам здоров’я міцного, щастя рясного на многая літа, гарних репортажів і миру нам усім на нашій рідній українській землі!

Якби знову обирать свій шлях,
Розпочати знов своє життя,
Я не знаю кращої мети,
Ніж правдиве слово віднайти.

Ольга Протасевич, член НСЖУ.