Додому НОВИНИ Влада і громада Завершуючи бюджетний рік

Завершуючи бюджетний рік

72
ПОДІЛИТИСЬ

Закінчився бюджетний рік у всіх громадах Житомирщини. Ми звернулись до депутата обласної ради, голови бюджетної комісії Олександра Дмитрука з запитаннями:

– Олександре Володимировичу, якщо коротко, прокоментуйте бюджет Житомирської області на 2022 рік.

– Депутати обласної ради, всі політичні сили взяли активну участь у його створенні та прийнятті. Були враховані пропозиції всіх фракцій та розглянуті найбільш важливі питання життєдіяльності області. Хочу сказати, що даний бюджет – це бюджет розвитку та вирішення невідкладних соціальних проблем.

– Ви один із небагатьох, а можливо і єдиний депутат Житомирської обласної ради нинішнього скликання, який ще на зорі децентралізації був обраний депутатом місцевого самоврядування, зокрема Семенівської об’єднаної територіальної громади Бердичівського району. Нині ви підтримуєте зв’язок з своїми колишніми колегами-депутатами з цієї громади, допомагаєте їх?

– Хочу сказати, що нещодавно Семенівська громада відзначила свій п’ятирічний ювілей з дня свого створення. Я щиро привітав їх з цим гарним ювілеєм, а щодо допомоги, то мною було ініційовано та придбано для громади:

– апарат ультразвукової діагностики для КНП «Центр ПМСД Семенівської сільської ради»;
– інтерактивні комплекси у Великонизгірецьку філію, Красівський ліцей, Семенівську гімназію, Хажинський ліцей на загальну суму 191 тис. грн.;
– спортивний майданчик на суму 300 тис. грн.;
– спортивний інвентар та обладнання для закладів загальної середньої освіти на суму 29 тис. грн.

Загальна сума склала 1 млн. 140 тис. грн.

Також розроблено проєктно-кошторисну документацію на будівництво дороги довжиною 1,5 км від села Садки до села Великі Гадомці, сприяв у придбанні шкільного автобуса для Семенівської громади.

Чималі плани щодо розвитку інфраструктури і на наступний рік.
Користуючись нагодою, хочу привітати всіх мешканців Житомирщини, а також моєї рідної Семенівської громади з Новорічно-Різдвяними святами.

Нехай із Божою поміччю рік, що наступає, буде багатим на гарні події та позитивні враження, а в ваших домівках панують любов, добробут та мир!

– Дякую!

Володимир КРАВЧЕНКО