Додому НОВИНИ Влада і громада Замовлю слово за Гриценка

Замовлю слово за Гриценка

405
ПОДІЛИТИСЬ

Хоча президентська кампанія ще не розпочалась, але вже йде намагання очорнити окремих претендентів на посаду Президента України. І серед них особливій критиці піддається екс-міністр оборони Анатолій Гриценко. То його звинувачують у тому, що має у власності аж чотири квартири, хоча на ньому рахується лише двокімнатна на 60 кв. м. Потім обурило те, що як повідомила “Українська Правда”, у Гриценка начальником виборчого штабу став Віктор Балога. Хоча декілька днів тому Балога, даючи інтерв’ю “Українській Правді”, заперечив це: “Я не буду у Гриценка начальником штабу, але раніше допомагав йому і нині буду допомагати”.

У вину Анатолію Степановичу ставиться й те, що Балога є давнім соратником Віктора Медведчука, кума Путіна. Я колись не любив Медведчука, коли той очолював СДПУ(о), але зараз я вдячний йому, як і багато інших за те, що він посприяв звільненню багатьох українських заручників. І це факт.

Тим, хто нині ганьбить Гриценка, на мою думку, слід би було для справедливості запитати думку про нього у тих, хто проходив військову службу в армії у той час, коли він був міністром оборони України. Абсолютна більшість військовослужбовців, яких я знаю, про нього відгукуються позитивно, бо Гриценко став наводити в армії порядок.

Я не знаю, яким буде наступний компромат на Гриценка, але передбачаю, що його звинуватять у розкраданні майна, чи коштів. Подивимось.

В.Захаревич.