Додому НОВИНИ Влада і громада Заняття з учнями фотошколи

Заняття з учнями фотошколи

275
ПОДІЛИТИСЬ

11 липня у працівники Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області за запрошенням керівників Фотошколи “F/5.6” провели урок “Година безпеки” для дітей. За 60 хвилин діти дізналися що таке “ВНП” та пригадали правила безпечного відпочинку влітку біля води та у лісі.

Використовуючи наглядну агітацію працівники ДСНС розповіли школярам про боєприпаси часів минулих війн та сьогодення. Перерахували їх різновиди, ознаки, за якими можна розпізнати, та алгоритм дій у разі виявлення. Діти активно приймали участь у діалозі та розповіли гостям про випадки знаходження боєприпасів їх знайомими.

Щоб запобігти травмуванню та загибелі підростаючого покоління на воді, другою темою заходу стала “Поведінка на водних об’єктах”. Рятувальники нагадали основні правила безпеки, а також, що купатися можна лише у спеціально відведених місцях. Також нагадали правила поведінки під час подорожі в ліс.

Кар’єри, річки, озера, та інші водойми, в яких не обстежене дно і не має рятувальних постів – це потенційно небезпечні місця, – розповів головний інспектор Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС Житомирщини Віталій Пилипчук. Також рятувальники наголосили, що не можна йти на водойму без дорослих. Адже якщо раптом трапиться біда, не буде кому прийти на допомогу.

Також рятувальники акцентували увагу та нагадали учням правила поведінки в лісі під час пожежонебезпечного періоду.

Пилипчук В.О., головний інспектор Бердичівського МРВ
Управління ДСНС України у Житомирській обл.