Додому НОВИНИ Влада і громада Запитуєте – відповідаємо

Запитуєте – відповідаємо

874
ПОДІЛИТИСЬ

Куди піде наше молоко?

Нещодавно в газеті “ЗБ” була опублікована інформація про те, що Мирославський міні-молокозавод, який нині знаходиться у власності ПП “Слободище”, переходить на виготовлення молочної продукції лише з молока сорту “Екстра”, яке виготовляється у Слободищах. До редакції звернулись здавачі молока з запитанням про те, що буде з селянським молоком?

Відповідає керівник ПП “Слободище” Олег Шевчук:

– Все молоко, яке раніше перероблялось із селянських дворів Мирославки і Скраглівки, буде забиратись по тій же ціні в Слободище на випоювання телят. Так що ніхто не постраждає.


Чому вартість квитків різна?

Чому вартість квитків на проїзд в автобусах у населених пунктах району різниться? Наприклад, із автостанції квиток до Слободищ коштує 20,18 грн, а з Слободищ до Бердичева дещо менше.

Відповідає начальник автостанції Микола Завадський:

– Справа у тому, що з тих, хто купує квитки в касі автостанції, в їх вартість входить станційних збір та страхування пасажирів. Це становить 2,11 грн. Тому проїзд з села до міста дешевший.

Крім того хочу сказати, що нині в районі працює до десяти різних перевізників. І вартість проїзду у них різниться – з 75 коп за кілометр до 1 гривні в Лісову Слобідку та 1,15 грн до Скраглівки.

Володимир Кравченко.