Додому НОВИНИ Влада і громада Запрошуємо на відпочинок до оздоровчого дитячо-юнацького табору “Березовий гай”

Запрошуємо на відпочинок до оздоровчого дитячо-юнацького табору “Березовий гай”

588
ПОДІЛИТИСЬ

Якщо ви мрієте щоб ваші діти відпочивали в мальовничому місці, далеко від шуму та метушні, отримали нові незабутні враження – ласкаво просимо на базу відпочинку “Березовий гай”!

Оздоровчий дитячо-юнацький табір знаходиться на території Скраглівської сільської ради та є комунальним підприємством Бердичівської районної ради. Заклад розміщено на території площею 6,5 га у духмяному луговому різнотрав’ї, його обрамляють березовий гай і сосновий ліс. Зміцненню здоров’я, вихованню творчої гармонійно – розвиненої особистості, організації дозвільної діяльності дітей сприяють природно-кліматичні умови закладу.

Програма табору розроблена на найкращих досягненнях традиційної та сучасної української і світової педагогіки. Перебування в закладі – це унікальна можливість потрапити у світ неймовірних пригод та відкрити в собі нові творчі здібності.

Повітря насичене хвойним ароматом лісу. В закладі застосовуються традиційні методики оздоровлення: лікувальна фізкультура, загартовуючі процедури, туристичні походи, купання в басейні, сонячні ванни та нетрадиційні методи оздоровлення – фітотерапія, вітамінотерапія, лікувальний масаж, інгаляторій, фізіотерапевтичні процедури.

Оздоровчий заклад укомплектований висококваліфікованим педагогічним колективом, медичним та обслуговуючим персоналом.

Діти віком від 7 до 17 років відпочивають у 15-ти затишних котеджах, для них організовано 5-ти разове харчування у просторій їдальні. Табір оснащений душовими та умивальниками з цілодобовим постачанням гарячої води, кімнатами  гігієни та пральні, камерою схову для дитячих речей.

Для дозвілля дітей організовано: ігри в настільний теніс, бадмінтон, шахи, шашки. Для відпочиваючих обладнана літня естрада, відео зала, ігротека ігровий майданчик, є батут, м’ячі. Для дітлахів організовуються цікаві екскурсії до міста Бердичева та району.

Мережа гуртків художнього-естетичного, декоративно-прикладного, спортивного, туристсько-краєзнавчого та екологічного напрямків дає дітям можливість цікаво, весело та змістовно проводити час.

Табір має мобільне покриття, мережу Інтернет, зручне транспортне та залізничне сполучення.

Черговість перебування дітей у таборі поділено на 3 зміни:

  • з 6 червня по 26 червня;
  • з 1 липня по 21 липня;
  • з 27 липня по 16 серпня;

Перша зміна уже налічує 50 дітлахів з Бердичівського району, які змістовно проводять час, оздоровлюються та відпочивають. З 1 липня будуть працювати зміни відпочинку з денною формою перебуванням. До табору буде організовано перевезення дітей. Це дасть змогу батькам не турбуватися за своїх дітей протягом робочого дня, а діти матимуть можливість із захопленням проводити свої літні канікули, зміцнювати своє здоров’я та навіть вивчати на початковому рівні англійську мову, яка включена в програму дозвілля закладу.

Матеріально-технічна база закладу постійно оновлюється. У цьому сезоні відремонтовано систему водогону, закуплено нові ліжка з матрацами, шафи, крісла для котеджних будиночків на загальну суму 200 тис. грн. Підтримка та допомога закладу завжди надається з боку районної влади, депутатами обласної та районної рад.

Дитячий оздоровчий заклад “Березовий гай” – країна дитинства, країна радості,  розваг та неперевершених вражень.

Прощаючись з табором, діти неодмінно хочуть  сюди повернутися,  в надії  знову  зустрітися зі своїми друзями, вожатими та вихователями.

Вартість оздоровлення:

  • 4500 грн. – 21 день;
  • 3000 грн. – 14 днів.

Відпочинок з денним перебуванням (перевезення дітей здійснюється автобусом):

  • 3500 грн. – 21 день;
  • 3000 грн. – 14 днів.

За більш детальною інформацією, замовлення путівок звертатись за телефоном: 096 – 32-715-16, бухгалтер Ольга Василівна, або 096 – 83-30-715 – директор Шевчук Валентина Петрівна; e-mail: bergau@ukr.net, с. Скраглівка Бердичівського району.