Додому НОВИНИ Влада і громада «Зараз, як ніколи, потрібна дружна, спільна робота»

«Зараз, як ніколи, потрібна дружна, спільна робота»

336
ПОДІЛИТИСЬ

Працюючи на посадах начальника управління агропромислового розвитку, заступника голови райдержадміністрації я достатньо добре ознайомилась із проблемами нашого району. І, зокрема, сільського господарства.

Хороший район, мудрі люди, сильні кадри…

Але, на жаль, поступальному, впевненому розвитку в значній мірі заважали і політичні чвари, і особисті амбіції окремих керівників. Це не давало змоги активно впливати на економічні процеси у районі.

Тому нині, як голова районної державної адміністрації, хотіла б звернутись до депутатського корпусу, голів об’єднаних громад та ще не об’єднаних сільських рад, до керівників сільгосппідприємств, установ врахувати помилки та прорахунки в минулому та зосередитись на вирішені болючих проблем нашого району та його мешканців.

Зокрема, мені вдалося за допомогою голови облдержадміністрації Віталія Бунечка закрити борги по зарплаті перед працівниками медицини по грудень. Але ж це неправильно, що такі гострі питання у такій важливій галузі вирішуються лише наприкінці року.

Хочу підкреслити, що коли спільними зусиллями ми зможемо підняти економіку, то це буде і спільна перемога: і людей, і керівників, і влади у цілому.

А те, що ми маємо для цього достатньо сил і кадрів, я ще раз переконалась під час спілкування з відомим аграрієм Олексієм Уляновичем Ставінським, якому нещодавно виповнилось 93 роки. Саме завдяки своїй наполегливості та рішучості він зробив свого часу дуже багато як для власного господарства, так і для району.

І таких керівників було багато. Їм сьогодні на зміну прийшли молоді, амбітні люди, які теж, незважаючи на певні перешкоди і недоречності в законодавстві, добиваються гарних результатів. Тому зараз, як ніколи, потрібна лише дружна, наголошую, спільна робота всіх гілок влади. І успіх буде! Я в цьому переконана. І вірю в наших людей.

Людмила Димидюк,
голова районної державної адміністрації.