Заслужена нагорода Бердичівського елеватора

Заслужена нагорода Бердичівського елеватора

194
0
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно науково-інформаційний центр статистичних досліджень “Союз національних бізнес-рейтингів” в м. Києві проаналізував фінансово-господарську діяльність ТОВ “Бердичівський елеватор” за 2017 рік і вручив колективу сертифікат переможця.

Розповідає про це головний бухгалтер підприємства Флоріда Кімівна Вацуро:

– На підприємстві працює дружний колектив, де діє чітка організація праці, періодично ведеться аналіз роботи. Передумовою нашого успіху є довіра і співпраця з нашими партнерами. Перша ланка – це безпосередньо наші виробники – фермери, орендарі, сільськогосподарські підприємства, які вирощують зерно.

Друга ланка – це група компаній – трейдери, які закуповують в нас зернові, відправляють його на експорт, або відвантажують для подальшого споживання в країні. З кожним роком наш партнерський бізнес, з яким ми співпрацюємо, розширюється, і не тільки у нашій області, а й по всій Україні.

Наше підприємство не тільки займається бізнесом, а й надає благодійну допомогу громадським організаціям, школам, дитсадкам, учасникам бойових дій в АТО та на територіях інших держав.

Однією із передумов нашої успішної діяльності є робота колективу базової лабораторії, яка забезпечує якість продукції. Адже саме від неї залежить, як приймається, обробляється, сушиться та зберігається зерно. Головними її дійовими особами є начальник лабораторії Елла Мандриченко, прекрасний досвідчений спеціаліст, якого ми запросили з Одеси. Також тут працюють гарні майстри своєї справи, зокрема, заступник начальника лабораторії Наталія Босенко, лаборанти Людмила Мурзенко, Аліна Павліченко та молодий спеціаліст, який зарекомендував вже себе відповідальним працівником-візіровщик Віталій Лісовий. На просушуванні зерна, що надходить на елеватор, працює досвідчений сушильник Олег Лісовий.

Дякуючи добрій організації всього колективу, ми зуміли досягти добрих результатів. В зв’язку з цим хочу відзначити заслугу нашого директора Крета Василя Олексійовича, людини надзвичайно шанованої, майстра своєї справи, без якого ми не змогли б цього досягти. В нього є багато перспективних планів і задумок, які він поступово і наполегливо втілює в життя. Василь Олексійович вважає, що головним принципом нашого колективу є те, що кожен на своєму робочому місці повинен працювати добре, якісно і відповідально.

– Чим Вам запам’ятався минулий 2017-й рік?
– Хочу сказати, що для роботи нашого елеватора він був надзвичайно важким. Літо було мокрим і три місяці дощової погоди дуже ускладнили нашу діяльність, але ми зуміли при всіх труднощах використати всі людські і технічні можливості і надати зерну відповідної якості та зберегти його.

Загалом у 2017 році ми прийняли близько 55 тисяч тонн зерна, що є гарним показником.

Це заслуга всього колективу, де працює 30 чоловік: сушильники, машиністи, електрики, та представники інших важливих професій.

– Які плани на майбутнє?
– Будемо в нинішньому році нарощувати ємкості для зберігання зерна та збільшувати обсяги виробництва.

Сьогодні ми приймаємо зерно пізніх культур, зокрема, кукурудзу, сою. І в нас є всі можливості в будь-який час прийняти зерно і довести його до необхідної кондиції. Неодноразово були випадки, коли в грудні місяці нам привозили сою прямо з поля і ми її доводили до певної якості, але таку продукцію ми зберігаємо в окремих резервуарах.

– Дякую.

Віталій Безпалько.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ