Додому НОВИНИ Влада і громада Заступник міністра юстиції з робочим візитом завітає до Бердичева

Заступник міністра юстиції з робочим візитом завітає до Бердичева

490
ПОДІЛИТИСЬ

23 лютого 2017 року заступник Міністра з питань європейської інтеграції Петухов Сергій Ігорович, який забезпечує в межах повноважень взаємодію Міністерства з Апаратом Верховної Ради України, Адміністрації Президента України та Секретаріату Кабінету Міністрів України; виконує інші повноваження за дорученням Міністра, координує та контролює діяльність Департаменту міжнародного прав, завітає з робочим візитом до Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Дата проведення: 23 лютого 2017 року.

Місце проведення: Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, м. Бердичів, вул. Чорновола, 9 (приміщення казначейства, вхід із двору).

Початок заходу: 15:00.

Закінчення заходу: 16:30.

Для контактів: (04143) 4-14-42 або 097 487 93 73 – Бердичівський місцевий центр з надання БВПД – начальник відділу Ольга Сікорська.


ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги очолює директор – Дмитро Юрійович Красовський.

Діяльність місцевого центру поширюється на Андрушівський, Чуднівський, Любарський, Ружинський, Романівський, Попільнянський, Бердичівський райони та місто Бердичів.

До складу місцевого центру входить 6 відділів: керівництво; відділ правової інформації та консультацій; відділ організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами; відділ представництва; відділ правоосвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги;відділ персоналу, інформаційної та матеріальної інфраструктури та 6 бюро правової допомоги, що розпочали свою роботу 1 вересня 2016 року.

Відповідно до Положення про місцевий центр основним завданням МЦ є створення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме забезпечення надання таких видів правових послуг:

 • захист;
 • здійснення представництва інтересів осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
 • складання документів процесуального характеру.

Основними завданнями бюро є:

 • провопросвітництво у територіальних громадах;
 • надання безоплатної первинної правової допомоги;
 • забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги;
 • надання безоплатної вторинної правової допомоги;
 • забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.

За період роботи протягом 2017 року:

 • до місцевого центру надійшло – 1432 звернень громадян, що потребували безоплатної первинної та вторинної правової допомоги;
 • 1216 громадянам надано правові консультації з проблемних питань;
 • 184 громадянам надана безоплатна вторинна правова допомога, що передбачає складання процесуальних документів та здійснення представництва в судах та інших органах.