Додому НОВИНИ Влада і громада Засудженим у Райківській колонії розказали про рівні можливості доступу до правосуддя

Засудженим у Райківській колонії розказали про рівні можливості доступу до правосуддя

416
ПОДІЛИТИСЬ

Відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” особи, засуджені до позбавлення волі, мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Про це відмітив заступник начальника колонії із соціально-виховної та психологічної роботи, капітан внутрішньої служби Олександр Котлярський.

Реалізовуючи даний Закон, 14 червня до Райківської виправної колонії №73 управління ДПтС України у Житомирській області за ініціативи керівництва установи завітали фахівці Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, маючи на меті проведення особистого прийому громадян.

Виїзні консультації проводяться на постійній основі. І в черговий раз фахівці місцевого центру Ольга Сікорська та Андрій Архіпов роз’яснили засудженим порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги. Також вони озвучили інформацію про державні гарантії, які полягають у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя.

У рамках даного візиту здійснили прийом засуджених із особистих питань відносно адміністративного та цивільного законодавства, про порядок та строки розгляду апеляційних та касаційних скарг, звільнення від покарання на підставі Закону України “Про амністію”. На всі запитання засуджені отримали повноцінні правові консультації від фахівців Бердичівського місцевого центру.

Засуджені виправної колонії висловили вдячність керівництву колонії та представникам місцевого центру за надану можливість отримати безоплатну правову допомогу.

Нагадаємо, що Бердичівський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою вул. Чорновола, 9.

SAM_6477_1 SAM_6479_1