Додому НОВИНИ Влада і громада Засуджено до 8 років 6 місяців позбавлення волі жителя Бердичівського району за...

Засуджено до 8 років 6 місяців позбавлення волі жителя Бердичівського району за вбивство співмешканки

7
ПОДІЛИТИСЬ

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Бердичівської окружної прокуратури Андрушівський районний суд визнав винним жителя с. Зарубинці в умисному вбивстві, тобто в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині (ч. 1 ст. 115 КК України). Чоловіка засуджено до 8 років 6 місяців позбавлення волі.

Встановлено, що 08.05.2021 близько 17.00 год. 48-річний чоловік, в стані алкогольного сп’яніння, знаходився у будинку за місцем свого проживання. В цей час додому повернулась його співмешканка. Остання, будучи напідпитку, вирвала вхідні двері та з порогу почала ображати нецензурними словами чоловіка, на кухні зі столу взяла ніж та замахнулась на останнього.

Чоловік, діючи з мотивів помсти та образи, на ґрунті раптово виниклих між ними неприязних відносин, вихопив кухонний ніж з рук співмешканки та наніс їй два удари в область лівого плеча та один удар в область шиї таким чином, умисно вбив її. Смерть жінки настала внаслідок гострої крововтрати, яка виникла в результаті ушкодження внутрішніх органів.

Після цього, чоловік вибіг на вулицю та намагався викликати швидку допомогу, однак жінка померла до її приїзду.

Обвинувачений під час судового розгляду свою вину в інкримінованому йому злочині визнав. Окрім цього, стороною обвинувачення було надано суду в сукупності достатньо беззаперечних доказів, які ґрунтувалися на показах свідків та результатах судових експертиз.

З часу вчинення злочину та до набуття вироком законної сили особа перебуватиме під вартою.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному  покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.