Додому НОВИНИ Влада і громада Засідання виконавчого комітету: початок опалювального сезону, патріотизм, блокування автодоріг та ціни на...

Засідання виконавчого комітету: початок опалювального сезону, патріотизм, блокування автодоріг та ціни на хліб

519
ПОДІЛИТИСЬ

Розпочалось засідання міськвиконкому з розгляду ситуації щодо початку опалювального сезону. Директор КП “Бердичівтеплоенерго” Андрій Кучевський повідомив, що підключення централізованого опалення пройшло в основному нормально, було півтора десятка випадків проривів, які своєчасно ліквідували. Міський голова Василь Мазур зазначив, що місцевою владою зроблено все, щоб опалювальний сезон пройшов у нормальному режимі. Тому ми будемо періодично заслуховувати звіти всіх відповідних служб з цього питання.

Про підсумки проведення допризовної підготовки молоді розповіла начальник
Управління освіти і науки Світлана Басюк. Потрібно лише, зазначила вона, збільшити фінансування на зміцнення матеріально-технічної бази викладання предмету “Захист Вітчизни”. На що міський голова порадив активніше використовувати допомогу військових підрозділів для підготовки призовників, адже у них є вся необхідна база.

Члени виконкому підтримали рішення щодо реконструкції очисних споруд господарсько-побутової каналізації в місті Бердичеві. Піднімалось на засіданні міськвиконкому питання щодо можливого підвищення цін на хліб. Директор ТОВ “Бердичівський хлібозавод” Костянтин Анучін зазначив: “Сподіваємось, що до Нового року підвищення цін не буде. Поки що працюємо в нормальному режимі. Але все залежить від підвищення цін на газ”.

Заступник міського голови Сергій Онофрійчук попередив, що нині у всіх частинах міста масово йде спалювання побутових відходів листя та трави. За такий вид правопорушення передбачена адміністративна відповідальність. Він також повідомив, що виявлено чимало мешканців та закладів, які самовільно підключились до споживання води і використання каналізаційних мереж, не сплачуючи за послуги. Порушники будуть попереджуватись та їх дії каратись згідно закону.

Начальник Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області Ольга Зінченко коротко проаналізувала криміногенну ситуацію в місті. Зокрема почастішали сімейні дебоші (з даного питання протягом доби по-ліція зробила 42 виїзди). Також вчинено 4 квартирні крадіжки. Справа щодо пограбування родини Волкової розслідується.

Володимир Кравченко.