Додому НОВИНИ Влада і громада Засідання виконкому та сесія міськради: вирішували нагальне питання

Засідання виконкому та сесія міськради: вирішували нагальне питання

413
ПОДІЛИТИСЬ

Придбання спортивного залу заводу «Прогрес» – ось питання, яке поетапно обговорювали та затверджували на обох засіданнях.

Цього вівторка у приміщення виконкому відбулось засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Серед майже півтора десятка питань головним для багатьох присутніх стало питання, яке не потрапило до переліку – за наявною інформацією колишню спортивну залу заводу «Прогрес» готують до продажу. Про це повідомив на засіданні міський голова Василь Мазур. Після нетривалого обговорення члени виконкому підтримали ініціативу міського голови щодо придбання цього приміщення.

Під час позачергового засідання міськради, яку зібрали наступного дня, це питання вже офіційно з’явилось у порядку денному. Проєкт рішення «Про надання дозволу на придбання спортивного комплексу по вул. Європейській, 81, у комунальну власність міста» депутати також підтримали. Отже, у разі придбання місто не залежатиме від інших, адже в Бердичеві нині функціонує дві дитячо-юнацькі спортивні школи, де займається близько 400 вихованців, діють відділення баскетболу та стрибків у висоту, а спортивних залів катастрофічно не вистачає.