Додому НОВИНИ Влада і громада Засідання позачергової сесії районної ради

Засідання позачергової сесії районної ради

866
ПОДІЛИТИСЬ

Перед відкриттям сесії, яка відбулася 20 січня 2017 року голова районної ради Максим Самчик привітав усіх присутніх з Днем Соборності України. На початку сесії голова Бердичівської районної виборчої комісії Наталія Гуменюк виступила з інформацією про заміщення депутатів, які отримали інший депутатський мандат. Відповідно до частини 1 ст. 90 Закону України “Про місцеві вибори”, у зв’язку з обранням депутатів Бердичівської районної ради до Семенівської сільської ради, враховуючи Постанову Бердичівської районної виборчої комісії від 26.12.2016 року №9 та заяви депутатів, заміщуються наступні за черговістю депутати Бердичівської районної ради:

  • депутат від Бердичівської районної партійної організації Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Житомирської області Андрійчук Ігор Анатолійович на Борисова Івана Федоровича;
  • депутат від Бердичівської районної партійної організації “Аграрна партія України” Волкова Марія Михайлівна на Загоруйко Анну Василівну;
  • депутат від Бердичівської районної в Житомирській області організації Партії “Блок Петра Порошенка “СОЛІДАРНІСТЬ” Коваль Геннадій Володимирович на Войнаша Леоніда Вацлавовича.

IMG_4230Новообраним депутатам урочисто вручено посвідчення. Рішенням сесії районної ради у зв’язку із заміщенням депутатів внесено зміни до складу постійних комісій районної ради.

Голова районної ради проінформував про згоду на прийняття частини видатків сільського бюджету районним бюджетом на 2017 рік. Даним проектом рішення пропонується надати згоду на прийняття частини видатків бюджету Семенівської сільської ради для надання медичних послуг жителям об’єднаної територіальної громади на вторинному рівні та для надання медичних послуг жителям ОТГ на первинному рівні із поверненням залишку невикористаних коштів до сільського бюджету.

IMG_4241У своєму виступі про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, начальник управління фінансів РДА Тетяна Войцахівська повідомила, що у зв’язку з тим, що в районі створена Семенівська сільська рада об’єднаної територіальної громади на сьогоднішній день не можна провести фінансування по окремим галузям. Відповідно до порядку визначеного Постановою КМУ, частину видатків сільського бюджету передано районному бюджету для послідуючого фінансування Центральної районної лікарні, КУ “Центру первинної медико-санітарної допомоги”, територіального центру соціального обслуговування. Проектом рішення  враховано передачу коштів субвенції в загальному обсязі 4 млн. 796 тис. 600 грн., як міжбюджетного трансферту у вигляді медичної субвенції 3 млн. 714 тис. 800 грн., додаткової дотації з державного бюджету на утримання закладів охорони здоров’я 317 тис. 400 грн. та іншої субвенції 764 тис. 400 грн. з врахуванням умов порядку та умов передбачених медичною субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам фінансовий ресурс розподілено наступним чином:

  • Центральній районній лікарні передається частина видатків бюджету Семенівської сільської ради в сумі 2 млн. 822 тис. 600 грн., в тому числі за рахунок медичної субвенції 2 млн. 600 тис. 400 грн., додаткової дотації в сумі 222 тис. 200 грн.;
  • ЦПМСД передається частина видатків бюджету Семенівської сільської ради в сумі 1 210 600,00 грн., в тому числі за рахунок медичної субвенції 1 114 400,00 грн., додаткової дотації в сумі 95 200,00 грн.;
  • Територіальному центру соціального обслуговування частина видатків бюджету Семенівської сільської ради в сумі 519000 грн.

IMG_4243Крім того на сесії затвердили план роботи районної ради на I півріччя 2017 року; технічну документації по визначенню грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді ПП “СП ГРАНД”; встановлено орендну плату для бюджетних організацій та громадської організації “Самооборона міста Бердичева та Бердичівського району” в розмірі 1 грн.

Розглянувши усі питання порядку денного, голова районної ради наголосив депутатам та сільським і селищному головам про подання шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції до 1 квітня 2017 року декларацій за 2016 рік.