Додому Колонка редактора Децентралізація в Гришківцях. Різні думки.

Децентралізація в Гришківцях. Різні думки.

650
ПОДІЛИТИСЬ

21 червня на майдані біля місцевої гімназії відбувся схід громадян селища Гришківці, на якому люди обговорювали своє майбутнє в рамках децентралізації місцевого самоврядування.
Розглянули три варіанти: перший – об’єднання з Бердичевом, другий – утворення самостійної територіальної громади селища Гришківці і третій – на базі Гришковецької громади об’єднати села району і створити єдину районну територіальну громаду.
Всі хто хотів, мали змогу виступити зі своїми аргументами.
Внаслідок тривалої, і я б сказав, досить гарячої дискусії зупинились на третьому варіанті: об’єднанні районної громади навколо Гришковецької територіальної громади та запропонували затвердити дане рішення на позачерговій сесії Гришковецької селищної ради.
І вже 25 червня на сесії селищної ради відбулось ще гарячіше обговорення цього рішення, і в результаті воно не було прийнято, не набравши достатньої кількості голосів депутатів.
Далі буде…

Новий очільник освітян району
Завідувачем відділу освіти районної державної адміністрації призначено Валентину Леонідівну Муренко, яка до цього очолювала методичний кабінет.

Програма заходів з нагоди Дня Конституції України, Дня молоді, XVI Днів польської культури та 585-річчя міста Бердичева передбачає:
27 червня – з 6.00 ранку змагання з рибної ловлі,
о 10.00 зустріч міського голови з ветеранами праці,
з 10.00 по 21.00 на Центральній площі розважальні та спортивні змагання, робота дитячого містечка надувних батутів, святкова торгівля.
21.00-24.00 – конкурси від Бердичівського пивоварного заводу та ведучих радіо “REKORD FM”, концерт зірок української естради та святкова дискотека.
28 червня – 8.00 відвідування міським головою новонароджених у Центрі жінки,
9.00 – Богослужіння у храмах за мир, Україну, Бердичів,
12.00 – офіційна зустріч делегації республіки Польща,
12.00-16.30 – мистецький бульвар, сімейні конкурси, футбол, виступи дитячих колективів,
18.00 – урочистості з нагоди свята,
19.30 – Міжнародний конкурс краси “Слов’янська краса – 2015”,
22.00-24.00 – концерт зірок української та польської естради, спільне виконання Гімну України.