ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

131
0
ПОДІЛИТИСЬ

ТОВ БМЗ “Прогрес” інвестує робочий проект “Реконструкція цеху по обробці деревини під цех по виготовленню металевих конструкцій та виробів за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, Великонизгірецька сільська рада, комплекс будівель та споруд №10 (за межами населеного пункту)”

Проект передбачає виготовлення до 2500 шт. на рік осаджувальних електродів та металоконструкцій, електрофільтрів до 1800 шт. на рік дротяних каркасів рукавних фільтрів.

Технологічна частина робочого проекту розроблена на основі вимог нормативних документів, з встановленням високопродуктивного технологічного устаткування імпортного та Українського виробництва.

При розробці технологічної частини виконані необхідні заходи по охороні праці і техніки безпеки. Все обладнання робота якого супроводжується видаленням пилу оснащена укриттям.

Джерелом теплопостачання корпусу є існуюча котельня з котлом на дровах. В процесі роботи в атмосферне повітря викидаються наступні забруднюючі речовини: азоту діоксид вуглецю оксид, суспендовані чпстинки, двоокис вуглецю, метан.
Джерелом водопостачання є існуюча мережа водопостачання.

Відходи (побутові та виробничі), будуть передаватися згідно укладених договорів.
Проектна діяльність відповідає всім нормам і вимогам Законів України “Про охорону атмосферного повітря”, “Про охорону навколишнього природного середовища”, проект реконструкції буде передано на екологічну експертизу. ТОВ БМЗ “Прогрес” забезпечує введення в експлуатацію об’єкта відповідно до екологічних вимог, норм і правил природного середовища, за що несе відповідальність у порядку, установленому законодавством України. Зацікавлену громадськість, що бажають дати свої відгуки і пропозиції з питання будівництва даного об’єкта, просимо звертатись в райдержадміністрацію Бердичівського р-ну.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ