Додому ІНФОРМАЦІЯ Заява про наміри

Заява про наміри

345
ПОДІЛИТИСЬ

Фермерське господарство “Еліта-Хміль”, юридична адреса якого: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Рея, вул. Миру, 9, має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами об’єкту, що розташований в комплексі будівель та споруд, у с. Рея, Бердичівського району, Житомирської області.

Основна виробнича діяльність – вирощування, переробка хмелю. На проммайданчику підприємства здійснюється очистка та сушка хмелю, обслуговування автотракторної техніки, опалення приміщень.

В атмосферне повітря здійснюються викиди оксидів азоту, оксиду вуглецю, зважених речовин (пил), мазутної золи, діоксиду сірки, метану, заліза оксиду, марганцю, вуглеводнів насичених С12-С19, діазоту оксиду, діоксиду вуглецю від устаткування для переробки хмелю, енергетичного устаткування, металообробних та зварювальних дільниць, складу ПММ.

Зауваження громадських організацій та окремих громадян з цього питання приймаються протягом місяця з дати подачі повідомлення в місцеві засоби масової інформації Бердичівською райдержадміністрацією за адресою: 13300, Житомирська обл., м. Бердичів, пл. Соборна, 23, тел.: (04143) 4-26-00, (04143) 2-13-15.