Додому ІНФОРМАЦІЯ ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

372
ПОДІЛИТИСЬ

Центральна районна лікарня Бердичівського району, код ЄДРПОУ 01991599, розробила документи у яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Поштова адреса установи та місце розташування проммайданчика – Житомирська область, м.Бердичів, вул. Житомирська, 85а, тел/факс (04143) 2-44-45.

Виробнича діяльність установи, згідно КВЕД 86.10 – “Діяльність лікувальних закладів”. На проммайданчику знаходиться котельня, пральня, кухня, лабораторії, зварочний пост, газові свічки.

Згідно до вимог Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” документи подаються у Житомирський центр надання адміністративних послуг з подальшою подачею на розгляд у державні органи, які уповноважені відповідно закону розглядувати та видавати документи узгоджувального та дозвільного характеру.

Зауваження підприємства, установ, громадських організацій та окремих громадян щодо наміру отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для суб’єкта господарювання повинні направлятися на адресу міського голови міста Бердичева на підставі територіального місця розташування проммайданчика установи, за адресою: 13300 Житомирська область, м.Бердичів, вул. Житомирська, 85 А, тел. (04143) 2-44-45.

Обсяг виконання матеріалів необхідних для отримання дозволу на викиди розроблено відповідно до Постанови КМУ № 302 від 13.03.2002 р., наказу Мінприроди України № 108 від 09.03.2006 р. та “Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців”.