Заява про наміри

Заява про наміри

143
0
ПОДІЛИТИСЬ

Виробничий підрозділ Козятинська дистанція сигналізації та зв’язку Регіональної філії “Південно-Західна залізниця” публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами станції зв’язку №7 по вул. Білопільська, 4, в м. Бердичів, Житомирської області.

Основна виробнича діяльність – надання послуг зв’язку виробничим підрозділам ПАТ “Укрзалізниця”, іншим підприємствам, громадянам. На території залізничної станції виробничим підрозділом здійснюється надання зв’язку через власні мережі. Забруднюючі речовини надходять в атмосферне повітря від дизельного генератора, що забезпечує залізничну станцію електроенергією на випадок її аварійного відключення, а також від акумуляторної дільниці при зарядці кислотних АКБ. Зі стаціонарних джерел всіх об’єктів в атмосферне повітря надходять викиди: оксидів азоту, оксиду вуглецю, сірки діоксиду, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом, акролеїну, вуглеводнів граничних С12-С19, сірчаної кислоти.

Зауваження громадських організацій та окремих громадян з цього питання приймаються протягом місяця з дати подачі повідомлення в місцеві засоби масової інформації виконкомом Бердичівської міської ради за адресою: м. Бердичів, площа Центральна, 1, тел.: 2-00-41; та розробником документів – ПП “Баланс Еко” за адресою: 10029, м. Житомир, вул. Хлібна, 25, тел.: 0412-47-45-35.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ