ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

118
0
ПОДІЛИТИСЬ

ТОВ “СКАЙ ПРОЕКТ” інвестує робочий проект “Реконструкція частини діючої АЗС для встановлення стаціонарного заправника газом об’ємом до 10 мЗ по вул. Козацька, 72, в м.Бердичів, Житомирської обл.”.

АГЗП призначена для заправлення газом легкових і вантажних автомобілів. Передбачено приймання, зберігання та реалізація скрапленого вуглеводневого газу (суміш пропан-бутану). Режим роботи АЗС – 24 години на добу, 365 днів на рік.

Технологічна частина робочого проекту розроблена на основі вимог нормативних документів, з встановленням високопродуктивного технологічного устаткування. При розробці технологічної частини виконані необхідні заходи по охороні праці і техніки безпеки.

При встановленні стаціонарного газового заправника типу СЗГ-10, для запобігання негативного впливу на довкілля проектом передбачено ряд заходів, які максимально обмежуватимуть можливі негативні наслідки діяльності об’єкту.

Джерело теплопостачання – існуючі електрообігрівачі. Джерело водопостачання – існуюча артсвердловина.

Проектна діяльність АГЗП відповідає всім нормам і вимогам Законів України “Про охорону атмосферного повітря”, “Про охорону навколишнього природного середовища”. ТОВ “СКАЙ ПРОЕКТ” забезпечує введення в експлуатацію об’єкта відповідно до екологічних вимог, норм і правил природного середовища, за що несе відповідальність в порядку встановленому законодавством України.

Зацікавлену громадськість, що бажають дати свої відгуки і пропозиції з питання реалізації проекту, просимо звертатись, за адресою:

Бердичівська міська рада

13300, Житомирська обл., м. Бердичів, площа Центральна, буд.1, тел. (04143) 2-22-55.

Термін подання громадських зауважень 30 календарних днів з дати опублікування.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ