Додому ІНФОРМАЦІЯ Заява про наміри

Заява про наміри

494
ПОДІЛИТИСЬ

ТОВ “ЛИБІДЬ ПЛЮС” має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря по АЗС №25, яка знаходиться за адресою: Житомирська обл. м.Бердичів, вул. Володарського, 72.

АЗС призначена для заправлення паливом легкових, вантажних автомобілів та автобусів. Передбачено зберігання та реалізація бензинів та дизельного палива. Режим роботи АЗС-АГЗП – 24 години на добу, 365 днів на рік.

Число забруднюючих атмосферу речовин – 2. Це: неметанові легкі органічні сполуки (пари бензину та вуглеводних граничних).

Загальна кількість викидів в атмосферу по об’єкту становить – 0,43 т/рік.
Діяльність АЗС відповідає всім нормам і вимогам Закону України “Про охорону атмосферного повітря”, документи, у яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, будуть передані на розгляд в Управління екології та природних ресурсів Житомирської ОДА.
Зацікавлену громадськість, що бажає дати свої відгуки і пропозиції з питань експлуатації даного об’єкта, просимо звертатись до Бердичівської міської ради: м. Бердичів, пл. Жовтнева, 1, тел. (04143) 4-28-00.

Термін подання громадських зауважень 30 календарних днів з дати опублікування заяви.