Додому ІНФОРМАЦІЯ Заява про намір

Заява про намір

358
ПОДІЛИТИСЬ

ТОВ “Бердичівська солодова компанія” має намір отримати дозволи на викиди забруднюючих речовин а атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Підприємство розташоване за адресою: 13303, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Ватутіна, буд. 10.

Основна виробнича діяльність – сушка, очистка та зберігання с/г культур (зерна). Зі стаціонарних джерел (аераційний ліхтар елеватора, аспірація, розвантаження/завантаження зерна, труба котла, резервуари для зберігання палива, паливороздавальні колонки, гирло вентиляції зерносушарок та ін.) в атмосферне повітря викидаються такі забруднюючі речовини: азоту діоксин, вуглецю оксид, речовин у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом, метан, бензин, вуглеводні насичені С12-СШ, ртуть та його сполуки, азоту (1) оксид [N20], вуглецю діоксид та інші. На об’єкті відсутні виробництва та технологічне устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування. Заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин на об’єкті не здійснюються. Нормативи гранично допустимих викидів встановлюються відповідно до наказу Мінприроди від 27.06.2006 р. №309. Для забруднюючих речовин, для яких не встановлені величини ГДВ регулювання здійснюється за величинами масової витрати (г/с).

Зауваження громадських організацій та окремих громадян з цього питання приймаються протягом місяця з дати подачі повідомлення в місцеві засоби масової інформації Бердичівською міською радою за адресою: 13300, Житомирська обл., м.Бердичів, пл. Центральна, 1, тел/факс. (04143) 2-03-59, 2-22-55. Розробник документів: ТОВ “ЕкоСкіл”, тел. 098-527-0-95.