За вісім місяця 2017 року платники Бердичівщини сплатили понад 185 млн. грн....

За вісім місяця 2017 року платники Бердичівщини сплатили понад 185 млн. грн. єдиного соціального внеску

180
0
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівська ОДПІ повідомляє, що протягом січня – серпня 2017 року надійшло єдиного соціального внеску у сумі 185,3 млн. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року показник надходжень збільшився на 41,8 млн. гривень, темп росту становить 129 %.

З початку року на підтримку армії платники перерахували понад 13 млн. грн. військового збору. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата цього збору зросла на 30 %, або майже на 3 млн. гривень.

А також звертаємо вашу увагу, що з 1 січня 2017 року набрали чинності зміни щодо нарахування та сплати єдиного внеску фізичними особами – підприємцями.

Зокрема, фізичні особи – підприємці, які є пенсіонерами за віком та інвалідами на загальній системі оподаткування, звільняються від сплати ЄСВ за себе.

Решта фізичних осіб – підприємців на загальній системі оподаткування сплачуватимуть ЄСВ за себе вже не за власним бажанням, а обов’язково, незалежно від факту отримання доходу у тому місяці, за який сплачується такий ЄСВ. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Бердичівська ОДПІ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ