Додому НОВИНИ Влада і громада За грабіж дівчини, з якою зустрічався, жителя Бердичівського району засуджено до 4...

За грабіж дівчини, з якою зустрічався, жителя Бердичівського району засуджено до 4 років і 2 місяців позбавлення волі

56
ПОДІЛИТИСЬ

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Бердичівської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у скоєнні грабежу, поєднаного з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчиненого повторно (ч. 2 ст. 186 КК України). Чоловіка засуджено до 4 років 2 місяців позбавлення волі.

Прокурори у суді довели, що злочин проти власності декілька років тому скоїв раніше судимий за крадіжку чужого майна 30-річний житель Бердичівського (раніше Андрушівський) району.

Подія сталася травневого дня, близько 12.00 год. Потерпіла, аби дістатися на роботу в інший населений пункт, прийшла на автобусну зупинку. Однак її наздогнав парубок, з яким вони зустрічалися, та почав вимагати, аби також поїхати до неї на роботу. Коли ж дівчина заперечила та не погодилася, затіяв суперечку та вчинив насильство стосовно потерпілої: сильно штовхнув дівчину, унаслідок чого вона впала. Вирвавши у неї з рук мобільний телефон, зловмисник втік та тривалий час переховувався від слідства.

У квітні цього року обвинуваченого затримано та поміщено під варту, де він перебуває й дотепер.

Під час судового розгляду обвинувачений вину визнав, пояснивши, що скоїв злочин на ґрунті ревнощів та недовіри до дівчини.