Додому НОВИНИ Влада і громада За добро – добром

За добро – добром

670
ПОДІЛИТИСЬ

“Раз добром зігріте серце вік не охолоне” – ці слова великого поета спадають на думку при згадці наших волонтерів: Толмочової Юлії, Адам’яка Сергія, Гордієвського Андрія, які вкотре побували на позиціях сил АТО.

Юлія Толмочова доброзичлива та відважна, здатна в будь-який момент захистити себе, друзів, Батьківщину (вона пером також добре володіє, не раз читали її статті-звіти про волонтерську роботу “Самооборони Бердичева та Бердичівського району”), відстояти свою громадянську позицію. Жінка з друзями завезла воїнам військової частини – польова пошта В3231 та 95-ої окремої аеромобільної бригади овочі, консервацію, теплі речі, сухофрукти та багато іншого, які люб’язно надані жителями села Хмелище.

Ми члени “Самооборони міста Бердичева та Бердичівського району” щиро вдячні мешканцям села за небайдужість та гостинність. Нехай щедрість ваших сердець, турбота про Захисників Вітчизни продовжить вам роки життя під мирним небом, додасть сил та здоров’я, можливість довго та плідно працювати на рідній землі.

Влад Примаченко