Додому НОВИНИ Влада і громада За досвідом в Ізраїль

За досвідом в Ізраїль

596
ПОДІЛИТИСЬ

7 червня 2016 в Ізраїль з робочим візитом прибула група з міжпарламентських зв’язків Верховної Ради України з Ізраїлем. До складу делегації увійшли  парламентарі,  дипломати, представники міграційної служби та єврейської спільноти Києва.  Серед запрошених  депутатів Верховної Ради України був Олександр Ревега.

Українська делегація провела повний робочий день у Кнесеті. Українці не лише зустрічалися зі своїми ізраїльськими колегами, а й відвідали пленарне засідання ізраїльського парламенту.

Під час візиту до Ізраїлю відбулися зустрічі українських парламентаріїв з Президентом країни, Спікером Кнесету, Міністрами оборони та імміграції Ізраїлю.

image-032132131Метою візиту було обговорення співпраці в економічній та військовій сферах. І в першу чергу, обмін досвідом в роботі з окупованими територіями, переселенцями, а також підтримка та реабілітація жертв та їх сімей, жителів зони бойових дій.

Результатом візиту стало підписання угоди між Україною та Ізраїлем про тимчасове працевлаштування українських працівників окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

“Ця угода дасть можливість  привести до відповідних норм працевлаштування українських працівників у певних галузях економіки Ізраїлю, переважно у будівництві,  на умовах надання щорічної квоти і соціальних гарантій відповідно до ізраїльського законодавства”,  –  зазначив у своєму коментарі народний депутат Олександр Ревега

Відповідно до угоди 10-15 тис. українських фахівців, в першу чергу, будівельних спеціальностей із підтвердженою кваліфікацією зможуть працевлаштуватися в будівельних компаніях Ізраїлю й отримувати гарантовану зарплату, медичну страховку й мати належні умови праці, що дасть можливість підвищити рівень соціального та економічного захисту громадян України.

Виконання цієї Угоди також сприятиме вирішенню проблемних питань міграційної політики та запобіганню порушень безвізового режиму між Україною та Ізраїлем.

Прес-служба народного депутата України Олександра Ревеги