ПОДІЛИТИСЬ

Олександр Васильович Ревега вже чимало років є головним спонсором конкурсів краси під час проведення Днів міста Бердичева.

Вже традиційними, під його егідою, також стали і конкурси наймолодших красунь Бердичівщини, які щорічно проводяться в міському парку культури і відпочинку ім. Тараса Шевченка. Цьогоріч в перший день серпня за корону “Перлинка Бердичівщини – 2015” змагались дівчатка віком від 4 до 8 та від 10 до 13 років у чотирьох номінаціях.

Компетентне журі у складі помічника народного депутата України Олександра Ревеги Софії Томашевської, методиста міського Палацу культури ім. О.Шабельника Сергія Ланцова, керівника зразкового ансамблю сучасного танцю “Шакті” Тетяни Захарчук, вчительки ліцею №15 Алли Маньківської, голови громадської організації “Гармонія” Наталії Онофрійчук оцінюючи виступи маленьких королев не один раз було приємно вражено їх, не по роках, артистичною майстерністю та новизною ідей.

Бурхливо реагував і глядацький зал у складі батьків, бабусь і дідусів, братів і сестер та груп підтримки юних учасниць.

І недаремно, адже Настя Печенюк, Аня Мельничук, Валерія Залозна, Поліна Валюрко, Анастасія Вдовиченко, Вероніка Гриневич, Марія Риневич, Юлія Цегельник, Дарина Якимчук, Ельвіра Пашківська, Тетяна Стасюк, Вікторія Міщенюк, Вероніка Гаврилова, Олександра Світич підкорили всіх своїм вмінням, фантазією і патріотизмом.

Лейтмотивом першої номінації “Знайомство” стало непереборне бажання маленьких красунь бачити на рідній українській землі давноочікуваний мир.

Підбивши підсумки в співах, танцях, дефіле та креатив у виготовленні одягу, журі визначило переможців: корони і звання “Перлинка Бердичівщини – 2015” у своїх вікових категоріях отримали Дарина Якимчук і Валерія Залозна.

Ніхто з учасників конкурсу не залишився без подарунків від народного депутата України Олександра Ревеги.

Вітаючи учасниць, помічник народного депутата Софія Томашевська, зокрема, зазначила: “Олександр Васильович Ревега розуміючи роль і значення підростаючого покоління в майбутньому нашої держави, і зокрема, Бердичівщини, завжди підтримував і надалі підтримуватиме прагнення молоді до самовдосконалення та розвитку”.

Тетяна Мельничук, студентка ЖДУ ім. І.Франка.

DSCN2733_1 DSCN2710_1