Додому НОВИНИ Влада і громада ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ

ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ

435
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівська спілка ветеранів Афганської війни завжди була “на слуху” у нашому славному місті. А надто, коли згадане ветеранське об’єднання очолив Вагіф Мамедов – колишній кадровий військовий, що з честю та гідністю пройшов крім Афганістану, ще декілька “гарячих точок”, знана у місті та далеко за її межами людина. Він не лише облагородив, так би мовити, обличчя Спілки, провівши масштабний капітальний ремонт приміщення і прилеглої території, але й зробив все можливе, щоб не на словах, а на ділі подбати про бойових побратимів, учасниках інших локальних конфліктів, котрі є членами БСВАВ у юридичному, соціальному та інших аспектах людського життя.

Не залишився Вагіф Афшанович осторонь і тоді, коли Український народ відстоював свою справжню волю на Майдані, а пізніше й на буремному Сході. “Честь і порядок” – саме таку назву отримала громадська організація, що разом з місцевими правоохоронцями стала на варті правопорядку у Бердичеві в перші неспокійні дні після Революції гідності. В подальшому В. Мамедов із своїми однодумцями долучились до волонтерської діяльності, а саме – до збору коштів, медикаментів, продуктів, запчастин та іншого для потреб армії і зокрема місцевої 26 артилерійської бригади, яка виконувала бойові завдання на Донбасі. Неодноразово голова БСВАВ особисто, іноді під обстрілами, возив зібране нашим воякам на передову.

Нині, крім ветеранів-афганців, Спілка налічує 95 учасників АТО і є тверда впевненість, що це не межа. Адже люди сюди приходять не просто так, а за покликом свого серця. Бо твердо знають, що тут їх завжди приймуть, вислухають, допоможуть й ніколи не зрадять!..

Користуючись нагодою хотів би нагадати, що 06.05.2017 року об 11.00 на площі Центральній – перед будівлею міськвиконкому відбудеться так звана “Зустріч Поколінь” ветеранів ВВВ, Афганської війни, інших локальних конфліктів та учасників АТО, присвячена Дню Перемоги. Прохання до всіх, кого це стосується, а також жителів та гостей міста прийняти активну участь у цьому урочистому заході, щоб віддати данину пам’яті загиблим, померлим та вшанувати живих вояків Великої Вітчизняної.

О. КРАСНОГОРСЬКИЙ,
військовий пенсіонер, член БСВАВ.