Додому ІНФОРМАЦІЯ Звернення Бердичівської міської Організації Товариства Червоного Хреста України

Звернення Бердичівської міської Організації Товариства Червоного Хреста України

469
ПОДІЛИТИСЬ

Дорогі бердичівляни!

З метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищенних верств населення, об’єднання людей різного віку, статі, віросповідання, походження та фінансового забезпечення для поліпшення умов життя вразливих верств населення, формування громадської думки на користь милосердя з 1 квітня по 1 травня 2016 року проголошено Всеукраїнський місячник Червоного Хреста.

Одне з провідних місць у діяльності міської організації посідає медико-соціальна допомога самотнім громадянам похилого віку, інвалідам війни, праці та дитинства.

Ми звертаємося до всіх громадян міста із закликом до конкретного і дієвого милосердя. Протягом місяця міська організація Товариства Червоного Хреста готова прийняти від вас перерахування коштів, продукти харчування, одяг, взуття, ліки тощо.

Якщо кожен з нас зробить хоч малий внесок у скарбничку доброти, то тоді милосердя на нашій Землі стане більше.

Приєднуйтесь до нас і давайте творити милосердя разом! Хай добро об’єднує нас! РЕКВІЗИТИ р/р 26006203962 в Райффайзен Банк Аваль м. Київ, МФО 380805, ЄДРПОУ 02940173 з поміткою: “Пожертви місячника Червоного Хреста України, м. Бердичів”.

За довідками звертатися за адресою: м. Бердичів, вул. Героїв України, 17. Тел. 2-03-26.

Наталія Гавриловська, голова
міської організації Товариства Червоного ХрестаУкраїни,
Марія Швайківська, голова
районної організації Товариства Червоного Хреста України.