Додому НОВИНИ Влада і громада Звернення до військовослужбовців, які проходили службу за мобілізацією у 26-й Бердичівській артилерійській...

Звернення до військовослужбовців, які проходили службу за мобілізацією у 26-й Бердичівській артилерійській бригаді

317
ПОДІЛИТИСЬ

Починаючи з весни 2014 і по осінь 2016 років, коли наша країна переживала один з найтяжчих періодів своєї історії – період збереження незалежності, ми разом стояли на вогневих рубежах її захисту. Багато хто з Вас прийшов тоді з хвилями мобілізації у 26-у артилерійську бригаду за покликом серця. Ви гідно і самовіддано пройшли виснажливими шляхами війни, не поступилися ворогу, відстояли Батьківщину.

За це Вам шана від держави та щирі слова вдячності від командування частини.

Закінчився строк Вашої служби, і Ви повернулися до своїх домівок, у свої родини налагоджувати цивільний побут життя. Але спогади про дні, проведені на війні, навряд чи полишають Вас. Впевнений, Ви згадуєте свої підрозділи, командирів, побратимів, з якими ділили гіркий хліб війни. Згадуєте з присмаком невідворотності минулого. 26-а артилерійська теж пам’ятає Вас, друзі. Ви назавжди стали невід’ємною часткою історії бригади.

На жаль, війна все ще триває, і ворог знов і знов намагається зламати козацький дух України. Держава все ще потребує допомоги кожного з нас, того, хто є патріотом своєї країни. Ваших знань, навичок, бійцівського характеру не вистачає 26-й артилерійській бригаді.

Тому звертаюсь до Вас, побратими, з ким разом боронив рідну землю, – повертайтеся до наших лав. Завершимо розпочату справу разом – захистимо Україну.

Нелегка це робота – війна. Робота для справжніх чоловіків.

Давайте ж знов згуртуємось для зміцнення нашої боєздатності, для рішучої відсічі ворогу. Адже тільки разом ми непереможні, тільки разом ми переможці.

Україна є і буде вільною тільки тому, що у неї є ми – її захисники!

І тільки в єдності наша сила і наша міць.

Разом до перемоги!

Разом і до кінця!

Командир бригади
А.В. МАЛІНОВСЬКИЙ