Додому НОВИНИ Бізнес Звернення міської комунальної “Управляючої компанії”.

Звернення міської комунальної “Управляючої компанії”.

465
ПОДІЛИТИСЬ

Шановні мешканці!

Доводимо до Вашого відома, що МКВЖРЕП № 7 і в подальшому (після 01.07.2016 р.) буде надавати послуги з обслуговування будинків та прибудинкових територій в якості міської комунальної “Управляючої компанії”.

Управління житловим фондом – це завдання не з легких, усі інженерні системи житлового будинку повинні стабільно функціонувати і знаходиться під постійним контролем. Від того наскільки якісно ця робота виконується залежить рівень комфорту мешканців – споживачів житлово-комунальних послуг. Тому все актуальнішим стає попит на послуги саме професійного управління житловими будинками.

Наша “Управляюча компанія” забезпечить КОМПЛЕКСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДИНКУ, а саме: завжди справне освітлення в під’їздах, естетичний ремонт, чисті, доглянуті під’їзди, завжди прибрана прибудинкова територія, скошена трава.

В разі виникнення аварійних ситуацій Вам достатньо буде зателефонувати в нашу “Управляючу компанію” – більше не потрібно додзвонюватися в різні комунальні служби та чекати на їх представників.

Запрошуємо Вас до співпраці!