ПОДІЛИТИСЬ

Вкладаючи ресурси в дитинство, держава готує майбутніх активних громадян, здатних впевнено йти курсом розвитку, переймати духовні пріоритети. З кожним роком все більше зростає необхідність щодо забезпечення дітям повноцінного розвитку, відповідно до їх потреб. Особливо це стосується дітей незахищених категорій.

За традицією щороку, з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, сприяння розвитку їх талантів, індивідуальних здібностей, служба у справах дітей райдержадміністрації, відділ освіти, відділ культури та туризму видали спільний наказ про проведення районного етапу фестивалю “Звичайне диво”.

Напередодні, в ході проведення відбіркових конкурсів були визначені переможці номінацій (вокал, хореографія, розмовний жанр та образотворче мистецтво) та надані заявки переможців до служби у справах дітей для участі у районному етапі фестивалю “Звичайне диво”.

Свято розпочала молодша вікова категорія з номінації “Вокал”. Хороші вокальні дані продемонстрували Дмитрук Аліна (Скраглівська ЗОШ), Волинець Вікторія (Скраглівська ЗОШ), Дмитрук Діана (Скраглівська ЗОШ), Сурженко Сніжана (спеціалізована школа-інтернат смт. Гришківці), Легінчук Марія (спеціалізована школа-інтернат смт. Гришківці), Піранова Маргарита (Слободищенська ЗОШ). У номінації “Хореографія” кращими були Логутова Ганна, Шлапак Марина, Шлапак Світлана з танцювальною композицією “Дівчина весна” (спеціалізована школа-інтернат смт. Гришківці), Карпенко Софія, Карпенко Юлія, Карпенко Діана, Медведюк Владислав з танцем “Різнокольорова гра” (Слободищенська ЗОШ).

Глядачі в захваті були від одного з наймолодших учасників свята
Кирилюка Віталія, який виступив з гуморесками “На базарі”, “Таткова радість”
(Гальчинська ЗОШ). Неперевершеними в номінації “Розмовний жанр” були
Олійник Ольга (Райгородецька ЗОШ), Осівська Дана (Гальчинська ЗОШ),
Ратушинська Надія (Гришковецька гімназія).

Цікавими були також роботи в номінації “Образотворче мистецтво”
Яцети Любові (Семенівська сільська рада), Борщенко Катерини (Романівська
ЗОШ) та багатьох інших дітей.

Привітала всіх учасників заходу зі святом заступник голови районної
державної адміністрації Димидюк Людмила Вікторівна, яка щиро подякувала
дітям за вдалі виступи, побажала їм творчого натхнення та відзначила всіх
учасників фестивалю грамотами та солодкими подарунками.

Захід пройшов у теплій доброзичливій атмосфері.

Можна з впевненістю сказати, що головне завдання фестивалю – виявлення творчо обдарованих дітей було успішно виконано. Бажаємо всім учасникам заходу нових звершень, перемог, творчих надбань.

Начальник служби у справах дітей
Бердичівської районної державної адміністрації
Олександр Хоренко.