Додому НОВИНИ Зв’язок поколінь

Зв’язок поколінь

80
ПОДІЛИТИСЬ

Нелегка, але почесна професія вчителя – сіяти в дитячих серцях добре, розумне, вічне, навчати своїх учнів діяти, творити, підніматись до зірок, учити совісті, любові.

Учитель, обравши таку професію, назавжди залишається ним, коли навіть виходить на заслужений відпочинок.

Первинна профспілкова організація і ветеранська рада, адміністрація Бердичівського міського ліцею №15 на чолі з директором Вандою Івасюк пам’ятають та піклуються про своїх колег. Тут стало доброю традицією вітати вчителів-пенсіонерів зі святами, Днем учителя, Новим роком, з ювілеями. Так і цієї осені на свято до Дня учителя були запрошені вчителі-пенсіонери. У світлій, святково прикрашеній залі під чарівні мелодії саксофона відбулася зворушлива зустріч наших колег. Цей день був зігрітий ласкавим осіннім сонцем і щирими посмішками старих друзів. Також вшанували пам’ять про тих вчителів, яких немає сьогодні з нами.

Ветеранам ліцею надається матеріальна профспілкова та спонсорська допомога. Цьогоріч її надали Світлані Павлівні Ліпінській, Валентині Ісаївні Хант, Анні Миколаївні Поліщук, Раїсі Яківні Мельник, Михайлу Івановичу Матвійчуку, Василю Сергійовичу Оленюку, Ірині Ярославівні Нечипорук та іншим. Надавалась допомога щодо розв’язання побутових проблем Лідії Віталіївні Риковій, Петру Павловичу Маньку.
Наші педагоги, профспілчани, восени та навесні беруть активну участь в акції «Незабудка»: прибирають, доглядають могили ветеранів нашого ліцею.

У своїй повсякденній роботі з ветеранами ми виходимо з того, що жодна людина поважного віку не повинна залишатися поза нашою увагою. А тим паче та, яка потребує невідкладної допомоги. Ми щиро дякуємо всім причетним! Віримо, що добро, посіяне в людських душах, осяє таке нелегке в наш час життя.

Людмила ЛЕВЧЕНКО,
голова ветеранської ради БМЛ №15