Додому НОВИНИ Влада і громада Звіт гришковецького селищного голови

Звіт гришковецького селищного голови

595
ПОДІЛИТИСЬ

Дорогі жителі селища Гришківці!

lisovaПерш за все, хочу подякувати Вам за довіру і підтримку, розуміння і повагу. Хочу подякувати кожному: хто схвалює і критикує, хто підтримує і не погоджується з тим, що зроблено.

Результат річної роботи Гришковецької селищної ради, здобутки минулого року – це внесок кожного депутата, постійних комісій, виконавчого органу селищної ради, це праця та наполегливість гришківчан, платників податку до селищного бюджету, підприємців та всіх активних громадян, яким не байдужа доля селища.

Зусилля селищної ради спрямовувалися та продовжують спрямовуватись на пошуки дієвих шляхів підвищення ролі органу місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-економічного розвитку селища.

У селищній раді VII скликання здійснювали свої повноваження 22 депутати, 3 постійні комісії. У 2016 році  відбулося 11 пленарних засідань селищної ради, на яких розглянуто 129 питань та прийнято 113 рішень.

Гришковецька селищна рада здійснює свою роботу відкрито і гласно. Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” проекти рішень, рішення селищної ради, розпорядження голови про скликання сесії, протоколи сесії селищної ради, відвідування депутатами пленарних засідань , поіменне голосування розміщуються на інформаційному стенді селищної ради.

У 2016 році було проведено 13 засідань виконавчого комітету, на яких прийнято 94 рішення. Окрім запланованих питань, розглядались клопотання та подання підприємств, заяви громадян.

Селищна рада постійно працює із зверненнями громадян. Основними питаннями у зверненнях залишаються питання, які виникають при оформленні та переоформленні права власності на земельні ділянки, визначення меж земельних ділянок, добросусідські відносини, питання соціального захисту, благоустрою селища.

У 2016 році було видано 2692 довідки, надійшло 403 листи вхідної кореспонденції, підготовлено та відправлено адресатам 1054 листи вихідної кореспонденції.

Розвиток території селищної ради тісно пов’язаний із виконанням селищного бюджету. За звітний період до загального фонду селищного бюджету надійшло 3373,3 тис. грн., що складає 139,6% до уточненого плану, в тому числі одержано дотацій та субвенцій на суму 752,3 тис. грн. У звітному періоді уточнений план надходжень виконаний по рентній платі за спеціальне використання лісових ресурсів (109,8%), акцизний податок (133,5%), туристичний збір (288%), адміністративні збори (132,9%), платі за землю (172,5%), єдиний податок (133,5%). За 12 місяців 2016р. видаткову частину загального фонду селищного бюджету освоєно в сумі 2663,4 тис. грн. Відповідно до рішень Гришковецької селищної ради кошти селищного бюджету спрямовувались в першу чергу на фінансування захищених статей видатків та на виконання завдань, визначених Програмою соціально-економічного розвитку селищної ради на 2016 рік.

Першочерговим завданням 2016 року, на мою думку, було відновлення вуличного освітлення, на що із бюджету селищної ради було спрямовано 380,1 тис. грн. На сьогоднішній день в селищі освітлюються всі вулиці та провулки, за виключенням окремих проблемних ділянок, адже це важлива складова інженерно-транспортної інфраструктури населеного пункту, а також комфорт і безпека людей в темний час доби.

У 2016 році було проведено поточний ремонт доріг (12 вулиць та провулків) на загальну суму 655,3 тис. грн.

На очищення доріг від снігу та посипку піщано-солевою сумішшю протягом 2016 року було витрачено 13,6 тис. грн. Надавалась техніка та відвідплатна допомога в очищенні доріг керівником СТОВ “Урожай” Олянюком В.А., ПП Морозов В.П., керівником СТОВ “Еліта” Волковою М.М. Щиро хочеться подякувати за оперативну допомогу керівнику філії “Бердичівський райавтодор” Поліщуку А.В., керівнику ДП Житомирського облавтодора філії “Бердичівська ДЕД” Березовському В.В.

На соціальний захист населення у 2016 році було витрачено 47,2 тис. грн., в тому числі надання одноразової матеріальної допомоги жителям селища, підписка газет інвалідам та ін.

У 2016 році депутатами селищної ради було вперше прийнято рішення на виділення коштів в розмірі 26,0 тис. грн. на оздоровлення діток селища пільгових категорій  в оздоровчому таборі “Березовий гай”.

Протягом кількох років залишається невирішеною проблема перенавантаження дошкільного навчального закладу “Сонечко”. Для поліпшення ситуації було прийнято рішення про відкриття групи короткотривалого перебування та базі Дмитрівської ЗОШ. В грудні минулого року відбулося відкриття групи, яку мають змогу відвідувати дітки селища .

В минулому році депутатами селищної ради приймались рішення на виділення коштів Гришковецькій гімназії (на харчування та на ремонтні роботи) в сумі 45,0 тис. грн., Дмитрівській ЗОШ на проведення ремонтних робіт в розмірі 15,0 тис. грн., на оплату робіт з проведення водопостачання в амбулаторії смт. Гришківці – 20,0 тис. грн., також проведено ремонт підлоги в амбулаторії.

Хочеться коротко, але не можна не відмітити роботи по прибиранню території селища, в яких приймають участь депутати селищної ради, члени виконавчого комітету, жителі селища, яким не байдужий санітарний стан. Завдяки спільним зусиллям намагаємось підтримувати в чистоті селище, але ж на жаль частина жителів продовжує виносити сміття у не відведені для цього місця, а згодом ще й нарікати. Всі пам’ятають, що чисто там, де не смітять. Тому велике прохання з повагою відноситись до праці інших.

Підсумовуючи свою роботу у 2016 році на посаді селищного голови, я дякую усім, хто сумлінно працював над вирішенням поставлених завдань, за злагоджену роботу та щоденну працю, за активну й дієву позицію у вирішенні питань життєдіяльності нашої громади.

Переконана, що ми завжди разом будемо вирішувати проблеми нашої громади, допомагаючи один одному, проявляючи й надалі людську мудрість та толерантність.

Сьогодні ми ставимо перед собою низку важливих завдань, які плануємо реалізувати протягом 2017 року.

З повагою, Гришковецький селищний голова,
Ірена Лісова.