Додому НОВИНИ Влада і громада ЗВІТ ДЕПУТАТА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ РОМАНСЬКОГО ІГОРЯ ВАСИЛЬОВИЧА

ЗВІТ ДЕПУТАТА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ РОМАНСЬКОГО ІГОРЯ ВАСИЛЬОВИЧА

1426
ПОДІЛИТИСЬ

Ви зараз тримаєте у руках не просто звіт депутата Житомирської обласної ради. Це – результат щоденної праці потужної команди помічників, працівників адміністрації та обласної ради. Кожне звернення моїх виборців протягом цих п’яти років було дуже важливим. Виправдати довіру людей – не просте завдання. Проте, разом нам вдалося зробити дуже багато корисних справ. Пропоную ознайомитись із цим звітом, де кожен рядок не словом, а ділом підтверджує наш спільний результат.

Шановні виборці!

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», регламентом Житомирської обласної ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів обласної ради.

Постійно підтримую зв’язок із виборцями, трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями, районами, сільськими радами. Працюю у постійній комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та у справах ветеранів, обласній комісії з координації роботи транспорту та безпеки дорожнього руху, робочій групі з оренди майна Житомирської обласної ради, комісії на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів. Я член центру ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами, є головою Наглядової ради Комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж».

Лише за останні 20 місяців мною надіслано 265 запитів та звернень, проведено близько ста зустрічей із виборцями. Був присутній на сесіях міської та обласної, районної рад, працював із матеріалами та був готовий до розгляду питань порядку денного.

Як депутат обласної ради, неодноразово відвідував дитячі садочки, школи, бібліотеки, училища, інтернати, коледжі, лікарні, геріатричні пансіонати та інші комунальні заклади і підприємства Житомирщини. Постійно відвідую Центр соціальної реабілітації дітей – осіб з інвалідністю, Комунальний навчальний заклад «Бердичівська спецшкола-інтернат». Також був присутній на заходах, присвячених Міжнародному дню людей з інвалідністю та на заході з нагоди 55-річчя створення громадської організації «Українське товариство сліпих». Щороку приходжу на Гришковецький благодійний дитячий ярмарок. У 2019-ому році усі кошти, зароблені вихованцями закладу, були витрачені на потреби онкогематологічного відділення Житомирської обласної дитячої лікарні.

Не забуваю привітати дітей із різними святами та приїжджаю зі смаколиками до будинків-інтернатів, спецшколи-інтернату для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківських прав, що у селищі Гришківці.

Співпрацюю з органами місцевого самоврядування та комунальними установами міста Бердичева. Працюючи в обласній комісії з координації роботи транспорту та безпеки дорожнього руху, неодноразово подавав звернення до міського голови щодо неналежного стану дорожніх знаків, асфальтного покриття та комунікацій, які пов’язані з дорожніми знаками. Мої звернення оперативно розглядаються, підтримуються та виконуються.

За моїм поданням підтримано п’ять важливих питань:

 1. Для підтримки малих підприємців ініціював розгляд звернення до Верховної Ради України щодо скасування законів України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
 2. Проєкт рішення про заборону зміни статі у 14 років.
 3. Встановлення державної дотації у розмірі 5000 грн. на кожну дійну корову незалежно від того, чи вона утримується у фермера, чи у приватному господарстві селянина.
 4. Невідкладне ухвалення закону про заборону використання пальмової олії в харчовій промисловості.
 5. Припинення дипломатичних стосунків та введення візового режиму з Російською Федерацією.

За моєю ініціативою було затверджено проєкт рішення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України щодо захисту інституції сім’ї. Більшість депутатів проголосували «ЗА» та підтримали це рішення на сесії обласної ради. Також подав, а Голова Житомирської державної адміністрації надіслав проєкт рішення щодо подолання вето Президента України на Закон №5495 (стосовно збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів).

Відвідав Другий форум регіонів України та Білорусії у Житомирі у жовтні 2019 року.

Після моїх неодноразових звернень розпочалися роботи з ремонту дороги Бердичів-Андрушівка-Ружин. По Бердичеву вдалося добитися грейдерування з частковим підсипанням багатьох вулиць.

Активно долучаюся до боротьби з нелегальною торгівлею нафтопродуктами, яка веде до зменшення надходжень коштів у місцеві бюджети, а також є основним фактором торгівлі неякісним пальним!

Подавав звернення міському голові з проханням розчистити вулиці від снігу, провести кронування дерев, виконати ремонтні роботи покрівлі даху. Спонукав замінити стелу при в’їзді до Бердичева зі сторони села Семенівка (27 років напис позначав українське місто російською мовою) та наполіг, щоб при в’їзді до міста зі сторони Скраглівки позначили межі міста.

Неодноразово вказував директору Музею історії міста Бердичева про відсутність прапора України на вході до будівлі, тому особисто подарував закладу прапор міста та прапор УПА. Поповнив фонд червоно-чорним стягом, привезеним із бойових позицій на сході України, який тепер став історичним експонатом. Вже і над Музеєм нарешті замайорів наш державний прапор!

За зверненням до міської влади на інформаційно-вказівних знаках міста було замінено російськомовні написи на україномовні, відновлено асфальтне тротуарне покриття, оновлено горизонтальну дорожню розмітку пішохідних переходів поблизу місць, де є активне пересування дітей та дорослих.

Для Головного управління поліції в Житомирській області закуплено два ноутбуки.

Під час карантинних заходів проти COVID-19 надав дезинфікуючий засіб «Септ-фарм» для ФК «Кармель», ФК «Бердичів», Православній Церкві України, кляштору Босих Кармелітів, Центральному ринку, поліції міста Бердичева та району, поліції Ружинського району, дитячому відділенню міської лікарні, 21-ому військовому комісаріату Житомирської області, Обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського, Бердичівській районній лікарні, КНП «Центр ПМСД» Бердичівської районної ради, станції швидкої медичної допомоги в Бердичеві та десяткам інших установ та організацій.

Прийшов на допомогу продавцям Центрального міського ринку, яким перешкоджали здійснювати торгівлю під приводом карантину. Відкрили ринок, щоб люди могли купувати необхідні товари за нижчими цінами.

Допомагаю в організації та беру участь у зустрічах сімей загиблих героїв війни з московським окупантом, що проживають у Бердичеві та Бердичівському районі.

Регулярно підтримую волонтерські ініціативи, допомагаю нашим військовим, які ризикують життям заради миру в Україні, а також пораненим в їх реабілітації до нормального суспільного життя.

Завжди йду назустріч Житомирському обласному військовому комісаріату.

Долучився до видання монографії «Українська національна революція 1917-1922 рр. та її перебіг на Житомирщині».

Постійно підтримую проведення спортивних змагань на обласному, міському та районному рівнях.

У 2020 році долучився до благодійної акції заради одужання юної бердичівляночки Анни-Софії Кобернюк. А вихованцю Бердичівського інтернату Дмитру Ніконенку подарував планшет.

Піклуюся про школи, дітей та юнацтво

Особливу увагу приділяю дітям. Тому за моїм поданням із обласного бюджету виділено депутатські кошти та придбано:

 1. ДНЗ Центр розвитку дитини №7 «Соняшник» – ремонт санвузла групової кімнати та придбання будівельних матеріалів.
 2. ОСББ «Криниченька-14» – спортивний інвентар для ігрових видів спорту.
 3. ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №16 «Ялинка» – придбання апарату АСО.
 4. Загальноосвітня школа №8 І-ІІІ ст. – придбання принтерів.
 5. Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю – нові розвиваючі матеріали та пристрої для проведення реабілітації та ерготерапії.
 6. ОСББ «Водограй-19» – придбання та встановлення вікон на сходових клітинах під’їзду.
 7. ОСББ «Троянда-21-С» – газонокосарка STIHL FS-55 та будівельні матеріали.
 8. Бердичівський медичний коледж – закупівля трьох кондиціонерів.

Чимало нарікань виникають від мешканців щодо відсутності дитячих майданчиків у дворах будинків. Тому допоміг вирішити питання їх встановлення за адресами:

 • пл. Соборна, 9;
 • вул. Шевченка, 25;
 • вул. Вінницька, 25;
 • вул. Миру, 2, 4, 6, 8;
 • вул. Одеська, 36/1, 38;
 • вул. Є. Старікова, 4;
 • вул. Братів Міхеєвих, 4, 6;
 • вул. Житомирська, 46/1, 50-Б;
 • в місті Андрушівка.

Центр позашкільної освіти ім. О.Разумкова в Ботанічному саду району Загребля отримав майданчик для дітей, для занять влітку на свіжому повітрі вартістю 100,0 тис. грн.

Бердичівська ЗОШ №8 отримала 100,0 тис. грн. на встановлення спортивно-ігрового майданчика.

Як депутат обласної ради, неодноразово здійснюю прийом громадян в інших районах. В Андрушівці мешканці міста звернулись із проханням встановити ігровий дитячий майданчик. Їх прохання виконано.

Комунальна установа Центр первинної медико-санітарної допомоги Бердичівської районної ради отримала 3 нові кардіографи. Придбано 10 нових унітазів із бачком для інфекційного відділення Центральної міської лікарні. Бердичівська районна стоматологічна поліклініка отримала ноутбук та медичні бікси. Забезпечив придбання макулостимулятора МКС-Ц та апарату вакуумного масажу офтальмологічного АВМО-2М. Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського за мого сприяння закупила будівельні матеріали та послуги по облаштуванню пральні. Центральна районна лікарня Бердичівського району отримала кошти на придбання металопластикової конструкції для реєстратури та на поточний ремонт палат відділення анестезіології та інтенсивної терапії. У лікувальному корпусі перекрито дах, замінено вікна, проведено косметичний ремонт у відділеннях. У ЦПМСД села Підгородне в амбулаторії встановлено металопластикові вікна.

За мого сприяння започатковано «Перший дитячо-юнацький конкурс малюнку ім. Наталії Чебаненко». Допоміг в організації та надав транспорт для перевезення учасників XI Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю-реквієму вшанування воїнів України «Розстріляна молодість».

Ознайомитись із моєю діяльністю ви можете в місцевих засобах масової інформації, зокрема на шпальтах Першого інформаційного порталу «Наш Бердичів». Окрім того, запрошую до спілкування на сторінці у соціальній мережі Facebook (Ігор Романський, https://www.facebook.com/profile.php?id=100006642455659).

Моє основне завдання – соціальний захист населення, всебічний розвиток дітей та охорона здоров’я. Я вважаю, що саме ці інститути отримують найменшу підтримку від держави, а тому потребують особливого ставлення та більше уваги з боку місцевої влади.

Що стосується надання одноразової матеріальної допомоги, кошти я намагався розподілити раціонально, адже звернень від громадян багато, а от проблеми різні. Першочергово спрямовував кошти на термінові операції, на дороге довготривале лікування, зокрема, реабілітацію дітей-інвалідів, реабілітацію онкохворих, багатодітним матерям, пенсіонерам, одиноким малозабезпеченим особам.

За час, що минув, зроблено багато. У майбутньому буду прикладати ще більше зусиль для покращення життя як бердичівлян, так і жителів Житомирщини в цілому. Працюю для громади, не забуваючи та виконуючи свої обіцянки, в міру своїх можливостей.

З повагою, Ігор Романський,
депутат Житомирської обласної ради.