Додому НОВИНИ Влада і громада Звіт депутата Житомирської обласної ради Романського Ігоря Васильовича

Звіт депутата Житомирської обласної ради Романського Ігоря Васильовича

665
ПОДІЛИТИСЬ

Шановні виборці!

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законом України “Про статус депутатів місцевих рад”, регламентом Житомирської обласної ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів обласної ради.

Постійно підтримую зв’язок з виборцями, трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями, районами, сільськими радами.

Працюю в постійній комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та у справах ветеранів, Обласній комісії з координації роботи транспорту та безпеки дорожнього руху, Робочій групі з оренди майна Житомирської обласної ради, Комісії на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів, Комісії з питань безпеки дорожнього руху міста Бердичева, Головою Наглядової ради комунального вищого навчального закладу “Бердичівський медичний коледж”.

За 12 місяців було зроблено 145 запитів та звернень. Проведено близько півсотні зустрічей із виборцями.

На всіх призначених сесіях міської та обласної ради, комісіях був присутній, ознайомлений із матеріалами та готовий до розгляду питань порядку денного.

Як депутат обласної ради, я неодноразово відвідував дитячі садочки, школи, бібліотеки, училища, інтернати, коледжі, лікарні, геріатричні пансіонати та інші комунальні заклади та підприємства Житомирщини.

Привітав ветеранів Другої світової війни, з подарунками завітав до комунальної установи “Обласний госпіталь ветеранів війни” у Бердичеві та відзначив ветеранів грамотами, подяками та годинниками.

Відвідую Центр соціальної реабілітації дітей – осіб з інвалідністю, Комунальний навчальний заклад “Бердичівська спецшкола-інтернат”. Також був присутній на заході, присвяченому Міжнародному дню людей із інвалідністю та 55-річчю створення громадської організації Українське товариство сліпих. Побував і на благодійному дитячому ярмарку в Бердичівській спецшколі-інтернат.

Не забуваю привітати діточок з Днем Святого Миколая та приїжджаю зі смаколиками до будинків-інтернатів, спецшкіл – інтернатів для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківських прав в смт. Гришківці.

За моєї ініціативи було підтримано питання щодо відсторонення директора КВНЗ “Бердичівський медичний коледж”. Також підтримано звернення щодо позбавлення почесного звання “Заслужений вчитель України” Лазебного Д.В., так як він не заслуговує та паплюжить таке високе звання.

Співпрацюю з органами місцевого самоврядування та комунальними установами міста Бердичева. Працюючи в Обласній комісії з координації роботи транспорту та безпеки дорожнього руху, неодноразово відправляв звернення до міського голови щодо неналежного стану дорожніх знаків, асфальтного покриття та комунікацій, які пов’язані з дорожніми знаками. Мої звернення оперативно розглядаються підтримуються та виконуються.

За моїм зверненням було підтримано три важливих питання:

 1. Встановити державну дотацію у розмірі 5000 грн на кожну дійну корову, незалежно від того, чи вона утримується у фермера, чи в приватному господарстві селянина;
 2. Невідкладно ухвалити закон про заборону використання пальмової олії в харчовій промисловості;
 3. Припинення дипломатичних стосунків та введення візового режиму з Російською Федерацією.

Відвідав Гомельський XV економічний форум у Білорусі, Турчинівський професійний ліцей.

Бердичівському геріатричному пансіонату подарував 15 радіоприймачів та ковдри синтепонові. Разом з поліцією затримували п’яного водія, який в’їхав у стінку ювелірного магазину та намагався втекти.

Звертався до мера міста із зверненням розчистити вулиці міста від снігу, провести кронування дерев, проведення ремонтних робіт покрівлі даху. Добився заміни стели при в’їзді у Бердичів із боку села Семенівка (27 років напис позначав українське місто російською мовою) та щоб при в’їзді в місто зі Скраглівки було виділено межі міста.

За зверненням до міської влади було замінено інформаційно-вказівний знак з російської мови на українську та відновлено асфальтне тротуарне покриття. За моєю вимогою було оновлено горизонтальну дорожню розмітку пішохідних переходів поблизу місць, де є активне пересування дітей та дорослих.

За моїми неодноразовими зверненнями з приводу постійного порушення Правил дорожнього руху в центрі міста Бердичева, поліція наклала на порушників адміністративні штрафи, що наповнило міський бюджет.

Все для армії, все для перемоги!

Регулярно виїжджаю з волонтерською місією на Східний фронт. Постійно допомагаю нашим хлопцям, які ризикують своїм життям заради миру в Україні. Протягом останнього часу відправляв на фронт овочі, фрукти, принтер, папір А4, медикаменти, та інші необхідні речі для військових. Також допоміг, щоб відремонтували і відправили на схід машину швидкої допомоги. Не забуваю дбати і про переселенців із Донецької області, сприяв доставці продуктів та відвідував з’їзд волонтерів із усієї України у с. Озадівка.

За моєї підтримки відбулася зустріч з всесвітньо відомим американським експертом Брюсом Янгом у волонтерському психо-консультативному центрі “Фенікс”.

Долучився до видання монографії “Українська національна революція 1917-1922 рр. та її перебіг на Житомирщині”.

Підтримую спорт не словом, а ділом

Постійно підтримую проведення спортивних змагань на обласному, міському та районному рівнях.

Допоміг в організації та проведенні наступних спортивних змагань:

– шаховий турнір, присвячений пам’яті Зака В.Г.;

– IV Кубок пам’яті отця О. Кондратюка з міні-футболу серед парафіяльних команд Римсько-католицької церкви в Україні;

– відкритий Чемпіонат Житомирської області з таїландського боксу Муей-Тай у м. Бердичеві та допоміг в організації поїздки на турнір у м. Одесса;

– футбольні ігри на “Кубок героїв АТО”.

Бердичівський шаховий клуб “Біла тура” отримав нові шахові столи, 10 комплектів шахів та тенісний стіл. Шаховий осередок на базі Гришковецької гімназії тепер має кошти на придбання спортивного обладнання.

Допоміг у фінансуванні оновлення баскетбольного майданчика, відкрив дитячу ігрову кімнату у Бердичівській центральній міській лікарні.

Відвідав щорічний міжобласний футбольний турнір пам’яті Ящука П.В, нагородження учасників подій Революції Гідності “Залізний хрест за мужність”, Державну кваліфікаційну атестацію з професій “Кухар. Офіціант” в Бердичівському професійно-технічному училищі № 12.

Піклуюся про школи, дітей та юнацтво

Особливу увагу приділяю дітям, тому за моїм поданням з обласного бюджету було виділено депутатські кошти та за рахунок них було придбано:

 1. Дошкільним навчальним закладом № 16 – нові вікна на суму 15 000 грн.
 2. Центром позашкільної освіти ім. О.Разумкова – нові двері та козирок на суму 10 500 грн.
 3. Дошкільним навчальним закладом № 28 – лінолеум у спортивний зал, 40 нових дитячих ліжечок, та отримав звернення щоб придбати ще 41 ліжечко на суму 25 000 грн.
 4. Дошкільним навчальним закладом №27 “Мальва” – холодильник та лінолеум на суму 34 000 грн.
 5. Дошкільним навчальним закладом №5 “Вербиченька” – холодильник та 2 пилосмока за 15 000 грн.
 6. Загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №6 ім. Житниченка – мультимедійний проектор (10 000 грн).
 7. Бердичівською дитячо-юнацькою спортивною школою ім. В.О.Лонського – нова форма для боксу, скакалки, еспандери на суму 30 000 грн.
 8. Рейською ЗОШ І-ІІІ ступенів Бердичівської районної ради Житомирської області – ноутбук, ТВ техніку та посуд до шкільної їдальні на суму 30 000 грн.
 9. Житомирським вищим професійним училищем – інтернат – нове кухонне обладнання на суму 18 000 грн.
 10. Загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – нові металопластикові вікна 13 шт.
 11. Загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха – спортивний інвентар та футбольну форму на суму 7000 грн.
 12. Бердичівським медичним коледжем – новий спортивний інвентар на суму 20 430 грн.
 13. Красівською ЗОШ I-III ступенів ім. Ц.Л.Посудевського – нові жалюзі у кабінети на суму 10 000 грн.
 14. Загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №5 – нові меблі у кабінет №6 та нова килимова доріжка на суму 5480 грн.
 15. ОСББ “Діамант-29” м. Бердичів – нові вхідні двері у під’їзди на суму 18 000 грн.

Багато виникає питань щодо відсутності дитячих майданчиків у дворах будинків, тому я допоміг вирішити питання їх встановлення за адресами:

 1. Площа Соборна, 9.
 2. Вулиця Миру, 2, 4, 6, 8.
 3. Вулиця Одеська, 36/1, 38. Є.Старікова, 4.
 4. Вулиця Братів Міхеєвих, 4, 6.
 5. В місті Андрушівка.
 6. Вулиця Житомирська, 46/1, 50-б.

Центр позашкільної освіти ім. О.Разумкова отримало 200 000 грн на розвиток центру.

Разом з іншими депутати подарували спеціалізовані окуляри для відновлення зору для маленької дівчинки.

Як депутат обласної ради неодноразово провожу прийом громадян у інших районах. У Андрушівці мешканці міста звернулись з проханням встановити ігровий дитячий майданчик, їх прохання було виконано.

З учнями ЗОШ № 6 дбаємо про природу, тому разом висадили дерева молодих яблунь.

За власною ініціативою, було затверджено проект рішення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України щодо захисту інституції сім’ї. Більшість депутатів проголосувало «ЗА» та підтримали на сесії обласної ради. Разом з мешканцями Бердичева взяв участь у святковій ході на підтримку традиційних сімейних цінностей.

Придбав обладнання для жіночої консультації, а саме гінекологічне крісло, змішувачі для умивальників, бікси медичні, гігрометр психрометричний, столик для операції. Комунальна установа Центр первинної медико-санітарної допомоги Бердичівської районної ради отримали 3 нові кардіографи. Придбано 10 нових унітазів із бачком для інфекційного відділення Бердичівської міської лікарні. Бердичівська районна стоматологічна поліклініка – отримала ноутбук на суму 12 000 грн. Центральна районна лікарня Бердичівського району отримала кошти на придбання металопластикової конструкції в реєстратуру та на поточний ремонт палат відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

За мого сприяння започаткований “Перший дитячо-юнацький конкурс малюнку ім. Наталії Чебаненко”. Допоміг в організації та надав транспорт для перевезення учасників фестивалю XI Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю-реквієму вшанування воїнів України “Розстріляна молодість”. Допоміг 26-ій артилерійській бригаді поїхати на всеукраїнські змагання з новою формою для боксу.

Приділялась увага мікрорайону Загребелля в місті Бердичеві щодо грейдерування, ремонту освітлення та комунікацій вулиць. На моє звернення було відремонтовано дві великі ями по вул. Бистрицька.

Також вітав з Новим роком безхатченків та приходив до них з подарунками.

Постійно приймаю участь у заходах з вшанування та урочистостях, які є важливими в житті міста та громадян. Виконуючи обіцянку дану у минулому році, привітав з 90-річчям ветерана війни.

Неодноразово допомагав і буду допомагати бездомним тваринам.
За власною ініціативою, було подано і Головою Житомирської державної адміністрації надіслано проект рішення щодо подолання вето Президента України на закон №5495 (щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів).

Налагоджено тісний зв’язок з головами та депутатами сільських, районних та місцевих рад. Регулярно проводжу огляд шкіл та дитячих садочків району, вивчаю їх проблеми, по мірі можливості допомагаю.

Ознайомитись з моєю діяльністю ви можете в місцевих засобах масової інформації, зокрема на шпальтах Першого інформаційного порталу Наш Бердичів. Окрім того, запрошую до спілкування на моїй сторінці в соціальній мережі Facebook (Ігор Романський, https://www.facebook.com/profile.php?id=100006642455659).

Моя основна задача – соціальний захист населення, всебічний розвиток дітей та охорона здоров’я. Я вважаю, що саме ці інститути отримують найменшу підтримку від держави, а тому потребують особливого ставлення та більше уваги з боку місцевої влади.

За цей рік було зроблено багато, в наступному році буду прикладати зусиль, щоб зробити ще більше. Працюю для громади, не забуваючи свої обіцянки.

Що стосується надання одноразової матеріальної допомоги, то у 2018 році сума становила 160 тисяч гривень. Ці кошти я намагався раціонально розподілити, адже звернень мешканців багато, а от проблеми різного ступеня важкості. Першочергово виділяв кошти на термінові операції, на дороге довготривале лікування, зокрема постраждалим на Майдані, реабілітацію дітей-інвалідів, реабілітацію онкохворих, багатодітним матерям, пенсіонерам, одиноким малозабезпеченим громадянам. Допомогу отримали майже 80 осіб.

Проблем різних є ще дуже багато, є над чим працювати і хотілося б здійснити значно більше. Вважаю справою честі допомагати своїм землякам і надалі гарантую чесно і цілеспрямовано брати на себе зобов’язання виконувати свої обіцянки, щоб підтвердити правильність вибору та виправдати сподівання виборців.

З повагою,
Ігор Романський,
депутат Житомирської обласної ради.